Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[IslandCraft][Dedyk][Na Podstawie Kwadratowej Masakry] [10 slotow][W-L][Plugin na zycia ][Miła Atmosfera]


Xaay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

IslandCraft

informacjeo.png

083.gif Adres IP:s4.csrv.pl:12802

083.gif Typ Serwera:HardCore

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:10

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

AuthMe , LifeMC ,WorldEdit , AntiRelog itp.

ekipab.png

SnurqMod TheCytrus

infododatkowe.png

Jest to serwer na podstawie kwadratowej masakry przyjmujemy 13 lat +

Regulamin Serwera :

1.Za grief jest Ban

2.Zachowaj kulturę

3.Nie Przeklinaj

4.Gdy jesteś 1 raz na serwerze zrób relog :)

 

Wzór podania :

 

Wiek :

Doświadczenie w MC :

Nick z Gry :

Co to Grief :

Czy akceptujesz regulamin :

 

 

 

bydawidhard.png

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Wiek : 16

Doświadczenie w MC : Spore ;)

Nick z Gry : GameToU

Co to Grief : Niszczenie świata gry, budynków innych oraz ogólnie zabawy .

Czy akceptujesz regulamin : Tak .

Opublikowano

Wiek :14

Doświadczenie w MC :srednie

Nick z Gry :Mickey

Co to Grief :Niszczecie domkow innych graczy i niszczenie dobrej zabawy

Czy akceptujesz regulamin :tak

Opublikowano

Wiek :14

 

Doświadczenie w MC :3 lata

Nick z Gry :Dominik_PL

 

Co to Grief :niszczenie innych budowli

 

Czy akceptujesz regulamin :Tak

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Wiek :

13

:D

Doświadczenie w MC :Gram od bety 1.4

Nick z Gry :Dobry99

Co to Grief :Niszczenie komuś np budowli czy domku

Czy akceptujesz regulamin :No oczywiście że tak

^^

Tak od siebie

:D Nigdy mnie nie przyjeli na taki serwer bo było dużo innych chętnych i chciałbym żeby mnie przyjęto :)

sygnatura3.png

Opublikowano

A czemu nie : ]

 

 

 

 

Wiek : 14 lat.

Doświadczenie w MC : 1.5 roku.

Nick z Gry : TheBodziak

Co to Grief : rozpier******* nie swojego domku.

Czy akceptujesz regulamin : No tak bo aż taki trudny

do przestrzegania to on nie jest.

Opublikowano

Wiek : 15

Doświadczenie : 1 rok gry, ale ogarniam wszystko :P (pluginy, komendy, ortografie xD itp)

Nick z gry : Szczypi0or

Co to grief? : Niszczenie, burzenie itp

Czy akceptujesz regulamin : Jak najbardziej :)

Opublikowano

Wiek : 13

Doświadczenie : Duże (od. bety 1.2)

Nick z gry : KuShEr

Co to grief? : niszczenie kogoś budowli

Czy akceptujesz regulamin? : Oczywiście :3

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"

Opublikowano

Wiek: 13lat

Doświadczenie: 2lata

Nick z gry: Frizi

Co to grief?: To niszczenie budowli innych graczy jednocześnie psucie im radość z gry.

Czy akceptujesz regulamin: Tak

Opublikowano

Dodani zapraszam na serwer :)

 

Wiek zmieniony na 13 + przez nieogarniecie niektorych

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Wiek : 14

Doświadczenie w MC : około roku

Nick z Gry : PluseBluse

Co to Grief : Jest to niszczenie budowli innych graczy bez ich zezwolenia.

Czy akceptujesz regulamin : Oczywiście, że tak

Opublikowano

Wiek : 14

Doświadczenie w MC : Chodzi chyba o ilość czasu, od kiedy gram? Można powiedzieć, że duże.

Nick z Gry : Stick

Co to Grief : Niszczenie, psucie, rozwalanie budowli, które postawił inny gracz, osoba, jeśli ona na to nie zezwala, jesteś Grief'erem.

Czy akceptujesz regulamin : A mam wybór?

 

Proszę o rozpatrzenie podania. ;3

dołączenie do MPC: 01.04.2012
100 postów: 04.01.2014

Opublikowano

Wiek :14

Doświadczenie w MC :3 lata (duże)

Nick z Gry :DuchuPL

Co to Grief :niszczenie czyiś budowli :P

Czy akceptujesz regulamin :TAK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...