Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[IslandCraft][Dedyk][Na Podstawie Kwadratowej Masakry] [10 slotow][W-L][Plugin na zycia ][Miła Atmosfera]


Xaay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek :13

Doświadczenie w MC :Wysokie (a jeśli chodzi o moją pierwszą wersję to BETA 1.4)

Nick z Gry :albercik113

Co to Grief :Niszczenie budowli zbudowanych przez innych graczy bez ich zgody.

Czy akceptujesz regulamin :Oczywiście, że tak.

Opublikowano

Wiek :13,5

Doświadczenie w MC :ok 2lata

Nick z Gry :MinecraftToydi

Co to Grief :grief to kradziez czyjejs wlasnosci niszczenie jej itd czyli np rozwalanie domkow itp

Czy akceptujesz regulamin :oczywiscie

Cos od siebie:jestem bardzo ogarnieta i kulturalna osoba

:D

Opublikowano

Wiek :15

Doświadczenie w MC :Duże od alphy 1.2.6 potrafie all zrobić

Nick z Gry :MineQuattro

Co to Grief :Grief to jest niszczenie cudzej budowli

Czy akceptujesz regulamin :Tak akceptuję

Opublikowano

Wiek : 12 lat

Doświadczenie w MC : około rok

Nick z Gry : Vefric ( mam wersje 1.4.2)

Co to Grief : grief to niszczenie budowli , które powstały przez innych graczy , psucie wszystkiego.

Czy akceptujesz regulamin : przeczytałem i akceptuje

 

 

PS. Nie dodawajcie minecraftLechu . griefuje!

Opublikowano

temat do kosza nie chce mi sie prowadzic serwera gdzie jeden gracz a dokladniej kuna900 wszystko kazdemu zgriuje :)

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Jak do white-listy nie dodajesz to sie dziwisz ,że nikt nie gra gratuluje myślenia gmie -.-

Opublikowano

po pierwsze to czytanie ze zrozumieniem :) powiedzialem ze ten gracz kkazdemy all zgrifowal wiec nikt nie chcilal grac jaki problem ?

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Wiek :12

Doświadczenie w MC :1000na 100

Nick z Gry :hiszpan12341

Co to Grief :zepsucie komuś domku(obudowa np.coblem lub czymś)

Czy akceptujesz regulamin :no ba

Opublikowano

Wiek : 13 Lat.

Doswiadczenie w MC : Hm.. Od Alphy ;|

Nick z Gry : MrLoL

Co to Grief : Bezczelne niszczenie czyjejs wlasnosci, my to nazywamy "Chamstwem".

Czy akceptujesz regulamin? Oczywiscie .

Opublikowano

Imię:Paweł

Wiek:12 (nie jestem kolejnym dzieckiem neo prosto z metina...)

Nick:FireONgame

Jaką masz miej więcej osobowość:trudno mnie wkurzyć ^_^ i umiem graczy rośmieszać xD

Dlaczego chcesz tu zagrać:Bo jak widze to może wyjdzie fajny serwerek do grania !

Czy będziesz griefował ?: Nie.

Co to grief?:Grief-niszczenie innego gracza budowli np:domku.

GG:Niestety nie mam.

Mikrofon:Mam i działające ^_^

TeamSpeak3/Skype:Nie/tak

Coś o sobie:Lubie minecrafta,Polskiego Pingwina i gry FPS (mw3,BF3 itd.)

Znasz zasady języka Polskiego?:Tak jestem polakiem

Ile grasz w MC?:od 1.7.3 (piękne czasy...)

Ile grasz dziennie?:róznie okolo 2-6h (bo szkoła i moje prywatne życie)

Masz kanał na yt?Tak (z 3 konta mam ^_^)

Ilu masz widzów?:(nowe konto) 1 (zaniedługo będe nagrywać) / (starsze ma ponad 50 widzów) / (najstarsze ma ponad 20 widzów).

Będziesz nakręcał z serwera?:jak wbije 10k wyświetleń to bede robił LIVE'A !

Czy masz premium?;Miałem premium przez 3 dni i wzieli mi go... (skin został)

Czy bedziesz używał mineshaftera?:Nie.

Dlaczego Ty:A z kąd mam wiedzieć xD

 

Pozdrawiam.

 

Zostałem dodany bo nie moge wbić :(

Opublikowano

Wiek :13

Doświadczenie w MC :od Roku

Nick z Gry : Aearos

Co to Grief :Niszczenie cudzej własności bez pozwolenia właściciela...

Czy akceptujesz regulamin:Tak

sygnalf.jpg

Opublikowano

Wiek : 15 lat

Doświadczenie w MC :2 lata

Nick z Gry :BananGaming

Co to Grief :Grief to niszczenie czyjejś pracy budowli oraz mapy serwerowej

Czy akceptujesz regulamin : Zapoznałem się z regulaminem i go akceptuje

Opublikowano

Wiek: 16

Doświadczenie w MC : Dość spore

Nick z Gry : MinecraftDanek

Co to grief - Chamskie niszczenie czyjejś własności . ; ]

Czy Akceptujesz regulamin - Tak

graphic.png

Opublikowano

Wiek: 14

 

Doświadczenie w MC : Gram w minecraft od Alphy, juz od samego początku minecraft mam premium .Od początku Bety gram na multiplayer, ogarniam większość pluginów i wszystkie komędy, oglądam kolesi na yt którzy kręcą odcinki z mc np skkf, minecraftblow, polskipingwin itp . Jednym słowem ogarniam minecraft w 100% ; )

Nick z Gry : KoXi

 

Co to Grief : To jest niszczenie czyjejś własności, np ktoś zbudował sobie domek a ty mu go z niszczyłeś to jest właśnie grief. GRIEFOWAĆ NIE WOLNO !

 

Czy akceptujesz regulamin : TAK !

Opublikowano

Wiek :14

Doświadczenie w MC : Gram juz ponad 1 rok 5 miesiency

Nick z Gry:CloudM33

Co to Grief : Niszczenie czyjejs wlasnosci

Czy akceptujesz regulamin : Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...