Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć ilość ramu Minecraft Hamahi ?


Actimelh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam serwer hamahi ale są straszne lagi jest 1G . mam 8g i chciałbym dać te 4/3gb ramu na serwa . jak to zrobić ?

"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit.jar

jak dam

"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx3G -jar craftbukkit.jar

to nie mogę włączyć :/

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

Little pony no hamachi w sensie że ciągnie z routera? to będzie tak samo jak z hamachi ale nie pamiętam jak się rozwiązywało ten błąd

evolution_t%C5%82o.png?height=179&width=320

Lubisz lajki ? Daj mi jednego a na 100% się odwdzięczę tym samym :D

Opublikowano

Little pony no hamachi w sensie że ciągnie z routera? to będzie tak samo jak z hamachi ale nie pamiętam jak się rozwiązywało ten błąd

Tak!

I

<3

beztytuuczi.png

^ ^

Opublikowano

Zmień

"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx3G -jar craftbukkit.jar

na

"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx3G -jar craftbukkit.jar
pause

i zobacz jaki error ci wyskoczy ;)

 

Najprawdopodobniej nie masz wolnego RAMU

1351969276-U240495.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...