Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Konkurs działu Metin2


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy ogłosimy wyniki..

Szacuję- dzień, dwa, trzy.. Ewentualnie miesiąc, rok.

Każde takie pytanie opóźnia Naszą prace ;)

Opublikowano

Więc zorganizowaliście konkurs po to, żeby co rusz odraczać terminy podania wyników, tak? :)

To nie jest tak "hop siup"

Każdy z organizatorów musi przeczytać każdą prace i ocenić do tego doliczając 2dniwą przerwę w działaniu forum

pewnie na godzinach pojawią sie wyniki spokojnie.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

To nie jest tak "hop siup"

Każdy z organizatorów musi przeczytać każdą prace i ocenić do tego doliczając 2dniwą przerwę w działaniu forum

pewnie na godzinach pojawią sie wyniki spokojnie.

Wszystkie prace idzie przeczytać w max. 2 godziny. Kolejne 2 godziny na porównanie i godzina na podjęcie decyzji. Razem 5.

5 godzin, a nie pięć dni! A patrząc na liczbę jurorów, powinno to trwać znacznie krócej!

 

Po co robić konkurs, skoro nie ma się czasu na podanie wyników? Nonsens.

Qui est le prochain?

Opublikowano

Wszystkie prace idzie przeczytać w max. 2 godziny. Kolejne 2 godziny na porównanie i godzina na podjęcie decyzji. Razem 5.

5 godzin, a nie pięć dni! A patrząc na liczbę jurorów, powinno to trwać znacznie krócej!

 

Po co robić konkurs, skoro nie ma się czasu na podanie wyników? Nonsens.

Nie każdy ma czas szkoła,życie prywatne,praca etc

nie ma co sie denerwować jak bd to bd:)

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Cierpliwość swoją drogą ale to już tydzień od zakończenia konkursu. Nie sądzicie, że wypadałoby podać JAKIEKOLWIEK informacje a propo ogłoszenia wyników?

 

DOWN

To już coś :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Cierpliwość swoją drogą ale to już tydzień od zakończenia konkursu. Nie sądzicie, że wypadałoby podać JAKIEKOLWIEK informacje a propo ogłoszenia wyników?

 

Czekamy tylko na głos xamizo.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Za konkurs dostaję golda tyle że juz go mam.

Dostanę blue czy nic? :P

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Dostaniesz, ale napisz o tym do Marselo.

 

Temat zamykam, bo konkurs zakończony.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...