Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Metin2PL vs zarobek na małżach


lobezkox141

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko odnosnie małzy. Na jakim serwerze najbardziej opłaca sie postawić bota gdzie mozna szybko sie wybic z kasą dzięki fb? jaki serwer polecacie? bo gram na kronos wystawialem malze za 2kk!!! o_O (chodza po 4) i nie chciały zejsc to sie wkurzylem i je otworzylem. 0 perel oczywiscie ;P

 

Chodzi mi o serwery polskiego metina na ktorych oplaca sie sellac malze zeby w miare szybko zeszly. pozdrawiam. nagradzam lajkami :)

Metin2PL:

  1. S9 Agronas: Xianger 54lvl OFF Body
  2. S14 Kirian: JestEmN00bEm 42lvl OFF Menthal

Zbieram --

Opublikowano

Polecam Solar. Co prawda tam ceny są mniejsze, lecz ceny yang na allegro na solarze są najdroższe w odniesieniu do innych serwerów..

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

ej jak patrzalem to ludzie za 200k malz wystawiaja a mi sie wydaje ze to sie nie oplaca poprostu bo za caly dzien na 1 botku wydropam max. 5 malzy co daje mi 1kk na dzien. slabo troche wiec solar odpada.

Metin2PL:

  1. S9 Agronas: Xianger 54lvl OFF Body
  2. S14 Kirian: JestEmN00bEm 42lvl OFF Menthal

Zbieram --

Opublikowano

ok. ale ludzi chyba tam malo i eq ciezko dostac hmm? :P na s14 mam postac tam sie nawet chyba wybijalem na fb dawniej kiedy malz 50kk za szt lazila ;) A duzo ludzi gra na s14 i czy duzo ludzi skupuje malze czy ciezko ?

Metin2PL:

  1. S9 Agronas: Xianger 54lvl OFF Body
  2. S14 Kirian: JestEmN00bEm 42lvl OFF Menthal

Zbieram --

Opublikowano

Jeżeli idziesz takim tokiem myślenia to polecę Ci jescze serwer Orion, tam ceny też są wysokie, lecz jedyny minut to to, że często na głównym kanale handlowym (ch2) jest mało osób. Dla jednych to dobrze, że lagów nie ma, a dla innych, że mało kupców :D Ewentualnie jeszcze serwer kronos byłby dobry

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

kronos to dno,, wkurzylem sie bo 2 dni 15 malzy zyskalem i nie chcialy zejsc ;(

Metin2PL:

  1. S9 Agronas: Xianger 54lvl OFF Body
  2. S14 Kirian: JestEmN00bEm 42lvl OFF Menthal

Zbieram --

Opublikowano

Powiem Ci tak. Na kirianie małże są po bodajże 30kk. Ostatnio jak wchodziłem po tyle stały. Boga +9 bez bonów, kd +4 można było kupić za 400kk. Więc w miarę się opłaca.

113331483371297180698.jpeg

Opublikowano

spokojnie mam jeszcze dropa 35 ;P

Metin2PL:

  1. S9 Agronas: Xianger 54lvl OFF Body
  2. S14 Kirian: JestEmN00bEm 42lvl OFF Menthal

Zbieram --

Opublikowano

walic malze i PL . !! :P ide na rawia. ;P close!!

Metin2PL:

  1. S9 Agronas: Xianger 54lvl OFF Body
  2. S14 Kirian: JestEmN00bEm 42lvl OFF Menthal

Zbieram --

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...