Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kd- Co Bardziej Opłacalne Jest Włożyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Problem jest otóż taki

 

Mam 87 lvl,(Ninja-Dagger) bezduszne nożyki +9 i przyszła pora na kd...

Uprzedzam że gram na www.23hx.com

Które kd byłby lepszy??

Chce być głównie kosiarą w pvp na większość klas ale do expa też chce jakąś nowość..

Kd Woja +5 - 35% na woja

KD Ninji +5 - 35% na ninje

KD Sury +5 - 35% na sure

KD Szamana +5 - 35% na szamana

KD powtórki +5 - 40% szybkosci zaklecia

KD krytyka +5 - +15% na krytyka

Więc teraz ,które kd jest bardziej opłacalne włożyć do bezdusznych +9??

Mam 45% na krytyka i 30% na przeszywke , więc myślę nad takim rozkładem KD:

1) Sury,Ninji, Wojownika - niby dobry na wszystkie klasy ,ale bez tego krytyka to mam dalej 45% a takto 60% miałbym...

2)Wojownika, Ninji/Sury, Śmierci - to wydaje się dobre ....Ale dać sury czy ninji??

3)Powtórki Śmierci Wojownika - coś mi nie odpowiada , ale wy zdecydujcie.

 

Najbardziej jestem przekonany do 1) i 2) ale nie wiem wkońcu które...

z Surkami większych problemów nie mam...Ale jest ich mniej więcej porówno ninji i sur ...

Jeden kamyk kosztuje 60kk niby szybko kasa leci ale to też dużo więc wybiercie najbardziej opłacalnie

 

 

Pzdr!

Opublikowano

nie wiesz?Won ,wbiles tylko posta...

Ja polecam zestaw nr 3 bo wojow jest najwiecej a kd sie i w pvm przyda

Mario report ten temat nie jest bezsensowny poprostu sie pyta chlopak to ty tu bezsensowny jestes ;]

Edit: Sam sie powinienes sie domyslec kto tu jest neoskiem ale niestety nie potrafisz

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

ja poleca:

 

smierci woja sury

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano
dam moj rozklad:)

woja powtorki kryta:)

albo woja smierci kryta :) najlepsze jakie moze byc

No ale śmierci to krytyk ;< Więc podałeś dwa KD.

 

@Top: Weź potwora, woja i krytyka, do pvp i pvm będzie spoko.

crazyrabbit128x160.gif
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...