Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy serwer! [1.4.2] [No hamachi] [No premium] [no wl ] Szukam administracji


seba90909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazywam się Tomek w Minecrafta gram już 2 lata. Bardzo dobrze znam komendy i chciałbym zostać KidModeratorem. Lubię pomagać ludziom a właśnie tym zajmuje sie KidMod. Mam MC Premium nick dylek666, a z budowaniem u mnie tak średnio ;]

Brak sygnatury jest oznaką inteligencji ^^

Opublikowano

1.Wiek:12

 

2.Ile już grasz w minecraft:okolo 1 roku

 

3.Czy znasz podstawowe komendy:tak

 

4.Dlaczego chciałbyś zostać [wybrana ranga]:Chcialbym zostać adminem ogarniam bylem H@ i admin x2 mod i kidmod x4

 

5.Czy umiesz budować:Tak

Opublikowano

1.Wiek:14

2.Ile już grasz w minecraft: od wersji 1.2 beta

3.Czy znasz podstawowe komendy: znam większość komend oprócz najnowszych pluginów

4.Dlaczego chciałbyś zostać Moderatorem: chce zostać modem bo fajnie było by pomóc rozkręcić fajny serwer (mogę wpłacać co miesiac)

5.Czy umiesz budować: średnio :/ umiem budować niektóre budowle ale cudów nie będzie (uważam że od budowy powinni być Budowniczy)

 

PS. Byłem raz H@ oraz kilka razy Moderatorem

Opublikowano

ref

 

1.Wiek:14

2.Ile już grasz w minecraft: od wersji 1.2 beta

3.Czy znasz podstawowe komendy: znam większość komend oprócz najnowszych pluginów

4.Dlaczego chciałbyś zostać Moderatorem: chce zostać modem bo fajnie było by pomóc rozkręcić fajny serwer (mogę wpłacać co miesiac)

5.Czy umiesz budować: średnio :/ umiem budować niektóre budowle ale cudów nie będzie (uważam że od budowy powinni być Budowniczy)

 

PS. Byłem raz H@ oraz kilka razy Moderatorem

Siemanko jak mozna sie z tobą zkontaktować

 

Nazywam się Tomek w Minecrafta gram już 2 lata. Bardzo dobrze znam komendy i chciałbym zostać KidModeratorem. Lubię pomagać ludziom a właśnie tym zajmuje sie KidMod. Mam MC Premium nick dylek666, a z budowaniem u mnie tak średnio ;]

Siemanko jak mozna sie z tobą zkontaktować
Opublikowano

1.Wiek:11lat

2.Ile już grasz w minecraft:około półtora roku

3.Czy znasz podstawowe:tak

4.Dlaczego chciałbyś zostać [wybrana ranga]:admin bo jeżeli ktoś będzie przeklinał na serwie to dam mu bana

5.Czy umiesz budować:tak

Opublikowano

2.Ile już grasz w minecraft:2 lata

3.Czy znasz podstawowe komendy:oczywiscie ze znam

4.Dlaczego chciałbyś zostać [wybrana ranga]:Admin poniewaz umiem ladnie budowac i jestem sprawiedliwy moge wplacac 10 15 zl miesiecznie

5.Czy umiesz budować:Oczywiscie ze umiem

Moj nick w minecraft :ludzkowian

Opublikowano

1.Wiek: 15

2.Ile już grasz w minecraft: 1,5 roku

3.Czy znasz podstawowe komendy: tak

4.Dlaczego chciałbyś zostać [wybrana ranga]: Kidmod , mam w tym doświadczenie byłam kiedyś kidmodem , lecz serwer padł. Umiem ogarnąć serwer , zbanować cziterów

5.Czy umiesz budować: Nie zbyt :/

 

 

 

GG: 37107232

Opublikowano

1.Wiek:12

 

2.Ile już grasz w minecraft:okolo 2 lat

 

3.Czy znasz podstawowe komendy:tak

 

4.Dlaczego chciałbyś zostać [wybrana ranga]:Chcialbym zostać moderatorem

 

5.Czy umiesz budować:Tak średnio

 

6.Nick w grze: andi

Opublikowano

1.Wiek:13

2.Ile już grasz w minecraft:okolo 1 roku

3.Czy znasz podstawowe komendy:tak

 

4.Dlaczego chciałbyś zostać [wybrana ranga]:Bo mam tam doswiadzczenie chcialbym miec kid moda

5.Czy umiesz budować:Tak zalezy czy mam checi

6.Nick w grze: Kokutstc

Opublikowano

1.Wiek: 11

2.Ile już grasz w minecraft: 1,5 roku raczej

3.Czy znasz podstawowe komendy: raczej znam /gamemode 1 power albo takie tam

4.Dlaczego chciałbyś zostać [wybrana ranga]:[Admin] ponieważ bym ogarął serwer ..............................

5.Czy umiesz budować:Umiem

6.Nick w grze: power

7.Kontakt do ciebie: skype raflass333

Wpłata obowiązkowa trzeba z czegoś utrzymać serwer podania pisać na gg 44602099 lub pod tematem

Opublikowano

1.Wiek: 16

2.Ile już grasz w minecraft: od alha

3.Czy znasz podstawowe komendy: Tak

4.Dlaczego chciałbyś zostać [wybrana ranga]: Admin

5.Czy umiesz budować: Srednio

6.Nick w grze:Yashe

7.Kontakt do ciebie: Mpc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...