Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaMasakra[10Slotow][LiveMc][Dla maych YouTuberow][non-premium/premium][Zapraszamy]


662061576

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie:Marcin

Nick:bioy

Premium:na swięta

Mikro:jest

Ile lat:14

Kanal Youtube:plbioly

Dlaczego Chcesz Grac:bo lubie takie serwery I<3 love

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Kacper

Nick:kacperwisla7

Premium:Nie

Mikro:Tak

Ile lat:12

Kanal Youtube:kacperwisla7 dzisiaj wrzucilem pierwszy filmik :) .

Dlaczego Chcesz Grac: Ponieważ lubię serwery tego typu i dlatego, że na prawdziwą masakre nie można wejść.

Opublikowano

Imie:Adrian

Nick:MinecraftToydi

Premium:Nie

Mikro:Tak

Ile lat:13

Kanal Youtube:brak

Dlaczego Chcesz Grac:po dlugim ogladaniu kwadratowej zdecydowalem ze chetnie bym sobie na takim serwerze zagral ;]

Opublikowano

Imie:Kacper

Nick:youarekox

Premium:Niestety nie

Mikro:Tak

Ile lat:14

Kanal Youtube:RazorPlayGame

Dlaczego Chcesz Grac:Chcę grać,ponieważ lubie kwadratową masakrę i będę nagrywał.

Opublikowano

Imie:Bartosz

Nick:VoskampPL

Premium:Jeszcze nie ;)

Mikrofon:Tak

Wiek:14 lat (1.11)

Kanał YT:VoskampPL.fafkulce98

Dlaczego chcesz grac na tym serwerze:Ponieważ bardzo lubie oglądac filmy z KM,szukam zabawy oraz od dłuższego czasu szukam serwera o takim typie ;)

Opublikowano

Imie: Jakub

Nick: someonel1

Premium: nie , ale będzie niedługo

Mikro: Oczywiście że jest

Ile lat:14

Kanal Youtube:MinecraftowyLudz (Jak będę nagrywał serie z serwera , a z pewnością będę to założe nowe .

:)

Dlaczego Chcesz Grac:Przez nakręcanie odcinków mogę zdobyć widzów i przede wszystkim szukam fajnego serwera z ogarem a nie typu . admin po 10 lat... Bajo , tyle od emnie

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Opublikowano

Imie: Ryszard

Nick: rychuPL

Premium: Nie

Mikro: Tak

Ile lat: 13

Kanal Youtube: rychu12TV

Dlaczego Chcesz Grac: Ponieważ szukam serwera porządnego żeby sie rozluźnić itd.

graphic.png

Opublikowano

Imie: Michał

Nick: Sett

Premium: Niestety nie

Mikro: Tak

Ile lat: 15

Kanal Youtube: SettMC ( Niestety miałem format komputera wiec zrobiłem nowe konto)

Dlaczego Chcesz Grac: Ponieważ chce sie dobrze bawic a przy okazji coś nagrać :D

Opublikowano

Imie: Ernest

Nick: Aruzz

Premium: Dostanę na urodziny w grudniu.

Mikro: Sprawne, mogę pogadać na skype lub TS3.

Ile lat: 14. (W grudniu urodziny.)

Dlaczego Chcesz Grac: Chcę pograć na nowym typie serwera i bawić się dobrze, ponieważ inne typy serwerów już się przejadły, a ja chciałbym zagrać na prawdziwym Hardcore-Survival. Jestem ogarnięty i piszę poprawną polszczyzną. Czasami zdarzy mi się zrobić jakiś błąd. Chcę nagrywać z serwera.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Imie:Rafał

Nick:RafaelPL

Premium:nie (tymczasowo)

Mikro:tak

Ile lat:15

Kanal Youtube:JEST 1 widz

Dlaczego Chcesz Grac: Bo lubie i szukam serwera dla małych youtuberów

Opublikowano

Imie: Jan

Nick: DziarskiDrwal

Premium: taK

Mikro: Logitech analog

:) działa:)

Ile lat: 14

Kanal Youtube: BestalskiGaming

Dlaczego Chcesz Grac: Bo chce zagrać nic więcej:) Może cos nagram

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

Imię: Patryk

Nick: RezoPlay

Premium: brak

Mikro: posiadam

Ile lat: 15

Kanal Youtube: RezoPlay, ale na razie nie kręcę żadnych filmików

Dlaczego Chcesz Grac: zawsze chciałem zagrać na serwerze podobnym do kwadratowej masakry, ale nie mogłem takiego znaleźć, a jakoś nigdy nie chciało mi się założyć własnego takiego serwera. Uwielbiam serwery tego typu i mam nadzieję, że na serwerze będzie grało się przyjemnie.

37496916.png

Opublikowano

Imie:Borys

Nick:Dzaren

Premium:NIE powod:kasy nie mam ale bede mial

Mikro:Tak

Ile lat:11

Kanal Youtube:8Dzaren8

Dlaczego Chcesz Grac:Chcem grac poniewaz chcem sprawdzic swoje sily u was ma doswiadczenie w serwerach survival.

13.jpg

Opublikowano

Imie: Adrian

Nick: ZeD

Premium: Nie

Mikro: Tak

Ile lat: 16

Kanal Youtube: Tak

Dlaczego Chcesz Grac: Szukam takiego serwera a prezentacja wyglada super i zachecila mnie do gry ;] i szukam dobrej zabawy

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Imie:Michał

Nick:DzikiNepolitPL

Premium:NIE

Mikro:TAK(Media-Tech

Ile lat:13

Kanal Youtube:DzikiNepolitPL

Dlaczego Chcesz Grac:dlatego bo chce się zabawić i nagrywać filmy na moim kanale mam 800 widzów

Opublikowano

Imie:Kubus

^^

 

Nick:BeWeeZy

Premium:nie ale bedzie

 

Mikro:Tak

 

Ile lat:15

 

Kanal Youtube:Mam (ale 0 filmow)

 

Dlaczego Chcesz Grac:Szukam przygod , nie oszukuje , bawie sie gra , trzymam dobra atmosfere i wysoki poziom , szukam serwerow z WL , nigdy sie na mnie nikt nie skarzyl.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...