Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2] [Surv+Frakcje] Paczaj-Craft [Doświadczona Administracja]


Magula

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Są tam dziury i skaczesz, czytajcie tabliczki. Jak ze skoczysz w 1 wodę to w każdym rogu tego pomieszczenia masz dziury ;]

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Nie warto serwer w 100% skopiowany od Makersmods mapa jest skopiowana jezeli nie zostanie usunieta spotkamy sie w sadzie.

PS: refresh co 3h ?

Opublikowano

Nie polecam serwera administracja nieogarnieta skopjowali od nas mape dla mnie administracja na okolo 5 latek nie wiecej kopjuja mape potrzywaja sie pod MakersMods zal mi ich nie polecam serwera !!!

Serwer idiotyczny .

Opublikowano

Dobra i szybka Reakcja Administratorki Uchroniła od hejtu

na przyszłość (pisze do tego kto skopiowal mape ) radze tego nie robic gdyż Pogarsza on sytuacje serwera

Opublikowano

Ten serwer ma skopiowaną mape od MakersMods !

Walczymy o to!

Prawdziwi wlasciciele mapy to | edgarsz | olo3133 | FrishPL | woto200 !

 

IP prawdziwego serwera!

Ogarnięta Administracja ?

Raczej nie !

Tylko skopiować mapę potraficie! Zero kreatywności!

Jeżeli chcecie kopiować to skopiuj lecz dobrze !

Widać jeszcze informacje z MakersMods !

 

 

Prawdziwy Serwer : 178.33.130.72:25565

 

Wogole administracja tego serwera nie zna się na kreatywności!

Walczymy o to !

Nie polecamy!

 

Proszę o usunięcie mapy z serwera lub nie skączy się tylko na tym!

3769194757.png

Opublikowano

Debile tylko mapki kraść potrafią -.-

Przesracie se jeżeli nie usuniecie mapki ;]

Pozdro dla tego Teamu który w nagłówku napisał że są ogarnięci

Same debile i złodzieje

Pozdrawiam Szokolok ;]

Opublikowano

Nie polecam serwera , administracja nie ogarnięta , lepszy beznadziejny spawn niż skradziony z innego serwera... Gorąco nie polecam !

Pomogłem ;>? Proszę Like !:)To nic nie kosztuje :(

 

Proszę administracje o zdjęcie kilku procent :(

Opublikowano

Mapa jest zmieniana , a poza tym przepraszamy za to. Nie wiedżiłam, że mapa było skradziona. Przepraszamy

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

@up.

Jednak skądś musiałaś mieć mapę,podzielisz się z nami informacją skąd?

Mapa jest dokładnie taka sama co oznacza że albo ty,albo ktoś z ekipy pobrał ją modem.

Więc słuchamy.

mca.png
Opublikowano

Mapę wgrał kolega, nie ja. Więc mnie się nie pytajcie.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Pytałam, i mówił ze sam robił..

 

Ale który?

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

A dlaczego nie? Chcę pograć też na innych serwerach, zobaczyć je i ewentualnie dać ocenę.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...