Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Może New Dział? Ankieta Wejscie ObowiĄzkowe !!!!!


Gość Mounthains

New Subforum?  

326 użytkowników zagłosowało

  1. 1. :P

    • Tak
      282
    • Nie
      28
    • Nie wiem
      16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale nie przypinaj tego bo do przypiętych nikt nie patrzy prawie...

 

 

Wiem i dlatego nie zrobiłem tego ^^

 

Ok głosować bo połowa jest juz

Admin Cienia
Opublikowano

A po co, ^^ serwer prywatny to serwer prywatny i niema się co bawić, róbcie przy publikacji poprostu w nazwie tematu [PL] I po kłopocie.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
podpubowac

 

 

A czemu nie? Chcę jak najlepiej dla działu i żeby się rozwijał

Opublikowano
Jestem na tak

 

 

Odświeżajcie co jakiś czas

 

 

łooo

 

EDIT@@@Fifolski wbił do metina Oo

Opublikowano
i na co ? moze jeszcze

Metin 2 Servery na hamachi

Metin 2 servery bez hamachi

Metin 2 servery niemieckie

Metin2 servery chinskie

Metin2 hacki do podnoszenia dropu

Metin2 hacki do biegania

bezsens..

 

ty widzisz w tym bezsens a ja większy porządek...

 

Bardzo to mi ułatwi moderowanie oraz szukanie dla innych userów servów chińskich oraz inne...

 

powiedzmy:

 

1. koleś dał tutka to chińskiego metka

2. za 1h ten topic jest na 2 stronie.

3. za 5h jest na 3 stronie itp....

4. i juz go nie znajdziesz....

 

Wszystko to przez userów! Ponieważ oni robią swoje privy na weekent (po czym padają)..

 

Opublikowano

@mount nie chce cie poprawiac ale weekend ;]

a tak wogole to nie wiem na co czekac i nie wiem czemu nie mozesz zrobic jeszcze jednego dzialu bardzo by sie przydal

 

30284.png

20764.png

Opublikowano

zagłosowałem na tak bo nie ma dobrych Polskich serwerów więc jak ten spieprzysz to odetnę ci jaja i powieszę nad kominkiem jako ozdobę świąteczną u ciebie w domu *,..,*

Opublikowano

napisałem wzór. Po dłuzszym zastanowieniu nie trzeba tego działu.

 

Zamykam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...