Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Może New Dział? Ankieta Wejscie ObowiĄzkowe !!!!!


Gość Mounthains

New Subforum?  

326 użytkowników zagłosowało

  1. 1. :P

    • Tak
      282
    • Nie
      28
    • Nie wiem
      16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak więc. Jeżeli będzie większa ilośc osób na TAK to pogadam z kokoszem..

 

Che znać wasze zdanie dlatego robię ta ankiete.

 

Nie spamować. Odrazu wlepiam warna

Opublikowano

mount jesli powstaly by polskie serwery ten dzial bylby tylko do chinskim i pomocy w prywatnych tak? jak nie to mozna by bylo zrobic tez dzial chinskie prywatne serwery itd. i glosuje na tak wiem wiem dasz mi 10 % pewnie ale mamd osc tego spamu w prywatnychs erwerach codziennie 20 serwerow i 2 strony polskimi serwerami wiec moglby tez powstac ddzial chinskie prywatne serwery a ten usunac

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Opublikowano

Jestem na TAK !

 

Bo w tym gąszczu spamu pl serwerami nie można znaleść zagranicznych priv-ów...

であるSpidoo

Opublikowano

Sa juz 3 jeszcze jedeno...no nie weim nie przesadzajmy wystarczy tyle te forum jest czytelne i mozna na nim znales dzialajace serwery...

Opublikowano

Jestem na tak uważam że jest to bardzo dobry pomysł ponieważ hamachi jakieś miesiąc/2 mie. temu nie było tak ,,sławne" bo nie było żadnych serwerów reklamowanych przez ,,Was"(ne0...dzieci podnietki" które maja priveczka")

oraz nie koniecznie codziennie kilku/dużo^ forumowiczów doszukiwało się serwerów takich jak zzyt2...

a teraz ? gówno tylko dzieci które poświęciły na zrobienie serwera na hamachi kilka nawet godzin bo dostawałem wiadomości na pw typu zostaniesz moim kolegom albo pomoż bo już którąś godzinę sie męczę (haha) teraz spamią...ostatnio rozjeba*a mnie nazwa serwera Tedemt2 hehe...ale ok polecam głosować na tak

[87.88%]
jeśli nie chcecie żeby ne0 coraz bardziej spamiło...

Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Jak to ujoles "Ne0 dzieci podnietki"spamowali i bedom spamowac...zrobic serwer teraz to nie sztuka w czerwcu to bylo cos nawet miesiac temu byla to przyjemnosc dla nielicznych teraz masz wszystko jak na dloni sciagasz all i ooo za 20 minut masz serwer...wszystko super fajnie dopuki nie trzeba nad nim popracowac to bug to jakis inny problem i dzieciakom sie odechce "stawiania" serwa dla 2 osob...nowe podorum moze niezdac egzaminu...ale to nie odemnie zalezy ja glosuje na "nie wiem" xD pozdro

Opublikowano

jeśli to przejdzie i będzie nowy dział proponuje za pisanie o ,,naszych" privach na hamachi w dziale serwery prywatne dawać kare 12h bana oraz warna...bo założę się że wiele osób nie zrozumie...powtarzam jeśli przejdzie"

daje tylko przykład więc mi nie spamcie...KpW ?


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Zgadzam się, ani żadnej rady, poradnika itd.

 

Więc jestem na Tak.

 

PS: Mou może zrób petycje, i kto jest na tak niech ci pisze swój nick nma PW ???

Opublikowano

Koledzy wyżej już wszystko powiedzieli więc co tu można dodać napewno jestem na TAK ponieważ nie da się już nic znaleść poza PL hamachi ale to już podane wyżej..

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

@Up

Ortografia ;]

@Top

Jakiś miesiak temu miałem podobny pomysł ;]

 

Nie raz i nie dwa szukałem serva chinskiego i okazało się że OFF4Ever

 

Przyda się bo cały spam tutaj(w tym dziale) to o Polskich PServach

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano
Mount jestem na Tak lecz jest jedno ale to forum powinno zmienic nazwe na metin2-prywatne serwery chinskie i troche pracy dla ciebie usuniecie all tematow o polskich privach itp.
54585309939136444418.png

Opublikowano

już jest prawie połowa. Conajmniej 500 osób inaczej nawet nie pisze do admina

Opublikowano

To powinno być proste bo na forum jest 1000 ludzi online w naszym dziale -,-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...