Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co trzeba edytować w cliencie żeby..


bl4d3pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo,

 

Mam pytanko co trzeba edytować w cliencie żeby połączyć się z serwerem (swoim)

Chodzi mi dokładniej gdzie zmienić pong i edytować serwer info, jakimi programami rozpakować co gdzie i jak :D

 

Od starych czasów trochę się to pozmieniało ;]

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

Do własnego użytku nie musi używać portmapa gdyż jest hosterem -.-

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Wypakuj root (Metin2 File Archiwer GUI by KaMeR137)

Wygeneruj sobie nowe serverinfo.py (serverinfo generator by KaMeR1337)

Po wygenerowaniu zapisz plik i zamień go za tamten stary

Spakuj rooty tym samym programem co wypakowałeś

 

Co do clienta to dowiedz się jaki masz pong w cliencie wklejając ten plik go niego http://j.gs/289795/pong-finder (po wypakowaniu tego pliku do clienta uruchom go)

Teraz edytuj plik game z serwera (notepadem++) (znajduje się w /usr/home/game lub rw3/share (zależy od plików)

wyszukaj tekst 1234abcd5678efgh lub testtesttesttest i zamiast tego wpisz pong z clienta

 

 

 

Do własnego użytku nie musi używać portmapa gdyż jest hosterem -.-

doyebałeś pi%dzie uszy. chyba że lubisz jak Ci logowanie i połowa map nie działa

1355504898-U363840.png

Opublikowano

doyebałeś pi%dzie uszy. chyba że lubisz jak Ci logowanie i połowa map nie działa

 

Jak jesteś hosterem nie potrzebujesz PortMapa jak i również nie potrzebujesz internetu.Internet jest potrzebny tylko do nadania IP w Hamachi Widzę znasz się na edycji plików, Clienta jak świnia na gwiazdach. To co napisałeś wnioskuje "kopiuj-->wklej" z innych postów,tematów.

 

Nie włączając PortMapa,po włączeniu serwera spróbuj zalogować się na serwer a przekonasz się że nie jest potrzebny. -.- znawco jak i również po dodaniu mapy

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...