Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co trzeba zrobić żeby mieć takie ciało ?


F3AR.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.Mam do was pytanie co trzeba zrobić żeby mieć działo jak Flo Rida? wiecie taki kaloryfer itd. oprócz tych tatuaży oczywiście :P.

Wiem że ćwiczenia to na pewno pakowanie ale ile i jak najlepiej ?

Opublikowano

Wpierdalać Double Blast i popijać Rocket Fuel !!

 

A tak na serio to najlepiej jakbyś napisał na jakimś bardziej specialistycznym forum. Na pewno musisz regularnie ćwiczyć, mieć odpowiedną diete itp.

 

Powodzenia w pakowaniu :D Nie ma opierdalania się!

snikersproject1.png
Opublikowano

synthol.jpg

 

Dam ci łatwiejszy sposób olej sie nazywa synthol, sa rożne marki w tej chwili wstrzykują go sobie dla zachowania proporcji.

 

no wiec

 

musisz sie najpierw zrobic czarny jak gówno

 

a potem sobie cwicz kaloryfer piczko

od czego jest pasta do butów
Opublikowano

Flo Rida, to ta laska po prawej? Bo nie ogarniam, a FloRida, to chyba żeński pseudonim. Jeśli chcesz wyglądać tak jak ona, a z tego co widzę, jesteś facetem, to tylko operacja, a potem trening, by tak schudnąć, wątpię, że jesteś bliski takiej figurze. Za dużo cellulitu masz.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Flo Rida, to ta laska po prawej? Bo nie ogarniam, a FloRida, to chyba żeński pseudonim. Jeśli chcesz wyglądać tak jak ona, a z tego co widzę, jesteś facetem, to tylko operacja, a potem trening, by tak schudnąć, wątpię, że jesteś bliski takiej figurze. Za dużo cellulitu masz.

Haha bardzo śmieszne -,-.Wiesz że to ten facet to jest Flo Rida zią a jak nie wiesz to wpisz sobie w google

no wiec

 

musisz sie najpierw zrobic czarny jak gówno

 

a potem sobie cwicz kaloryfer piczko

Weź wykurwiaj z tego forum dziecko downa

Opublikowano

Mieć kilka set tysięcy dolarów na skalpel, botoxy, odtłuszczacze, fitnesy hujezy i inne duperele o których nawet nie śnisz.

Yoo.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Mieć w chuj kasy na profesjonalny sprzęt (siłownie) Nie słuchaj tych co pierdolą że wyrobisz się tak w domowych warunkach bo to źle wpływa na zdrowie w wieku 60 lat wszystko wychodzi.

Drugą sprawą u czarnych fajniej widać mięśnia i tp ;) (operacja cię czeka)

A no i witaminy/sterydy

 

= Mięśnie fajne a penis maleje :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Specjalne diety i ćwiczenia ułożone przez specjalistę odpowiednio pod twój organizm, wiek i w pizdu innych czynników. Nie lepiej być szczupłym (nie chodzącymi kośćmi) i sobie zrobić samą rzeźbę? Nie wyglądasz jak szopa i nie mają cie za napakowanego idiotę ;)

7m9a.png


Opublikowano

Jeśli chodzi Ci o klate to polecam 6 weidera :P Sam robiłem i coś tam mam ;)

A tak poza tym to brzuszki i inne rzeczy.

 

A6W jest na brzuch, a nie klatę kolego... ;)

 

@Top

Dieta, bieganie, abs II... ;)

Opublikowano

Jak by nie było to FloRida to spory chłop jest :D.Więc pierwsze co to masa chyba, że chcesz być wyrzeźbionym sucharkiem to co innego.A ta dieta co tu wszyscy piszą to dupa kto by w wieku ( a zakładam, że masz 15-19) przejmował się dietą.Moja rada?Wpierdalaj ryż i makaron zapisz się na siłkę i rób plan na masę to tyle.

Opublikowano

Jak by nie było to FloRida to spory chłop jest :D.Więc pierwsze co to masa chyba, że chcesz być wyrzeźbionym sucharkiem to co innego.A ta dieta co tu wszyscy piszą to dupa kto by w wieku ( a zakładam, że masz 15-19) przejmował się dietą.Moja rada?Wpierdalaj ryż i makaron zapisz się na siłkę i rób plan na masę to tyle.

Wiem że nie będę miał taką figurę jak on ale chciałbym coś podobnego i tak mam 15 lat

Opublikowano

Normalne ćwiczenia na siłowni.Miliard planów znajdziesz na forum o siłowni.A jeśli nie chcesz na siłowni to powodzenia i wytrwałości w ćwiczeniu w domu ;)

Opublikowano

hah

 

od steryd maleje penis,a6w jest na klate

 

dobre dobre nowych rzeczy mozna sie dowiedziec na forum :D

 

a tak naprawde to poczytaj sobie cos

np; na

kfd,sfd

i bedziesz miec odpowiedz na Twoje pytania

 

wystarczy regularna dieta,trening i regeneracja (czyli sen)

a Twoj organizm bedzie sie zmienial tak jak Ty chcesz bo w tym

wieku nie potrzeba nic oprocz dobrej diety i treningu

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...