Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarabiać?


LordZibi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Huh , to mój powrocik na PL. Dałem koledze pewien item , on mi dał 50lv na PL'ciu , na Solarze , s26. Woj body z bojowcem , bez eq. Mam tam też 32lv i 38lv na tych postaciach będę jechał oczywiście na FB ^^. Znacie jeszcze jakieś sposoby żeby szybko zarobić na eq i na skile? Z góry thx , lecą lajki.

1f01e291.png

Moja sygna , sam robiłem... Dopiero się uczę :D Jak chcesz żeby Ci zrobić to pisz PW lub w zleceniach Fan Art.

Opublikowano

FB ,jeden z najlepszych sposobów ;) ,można też ulepszać w dt

W DT na razie ulepszać nie będę , bo nie mam czego :D

1f01e291.png

Moja sygna , sam robiłem... Dopiero się uczę :D Jak chcesz żeby Ci zrobić to pisz PW lub w zleceniach Fan Art.

Opublikowano

Metki i drop KU itd. gdyż to jest bardzo pożądany przedmiot.

Lub czekaj do 29. na Event Halloween i drop z metków Różdżki oraz dynie.

Wzbogacić się powinieneś :>

Fishboot to po 2 a po 3. możesz wypełniać reklamy na Super Rewards za SM.

Opublikowano

32 - 38 postaciami idź na metki do m2, tam się ładnie zarobi. Kupuj tanio-sprzedawaj drogo;p

Tym 50lvl możesz iść na doline dropić kamienie duchowe. FB odradzam ^^

Opublikowano

skrzynie ucznia najlepszy zarobek

 

najlepszy? Zeby cos fajne z niej dostac trzeba wbic troszke lv, moze i najlepszy ale 2x szybciej zarobi na fb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

tymi kontami 30 lvl ustaw fb i najlepiej nabij jeszcze z 5 charow na fb wtedy zarobek ladny. Co do tego 50 lvl to niewiem ... moze rudy ? :D

blekitny_meczet_turcja_stambul.jpg

Opublikowano

Polecam fishbota , ewentualnie dropienie itd ,,

 

Polecane tematy :

http://www.mpcforum.pl/topic/718731-nie-wiesz-gdzie-dropicexpic-napisz-tutaj/

Opublikowano

Exp bot kilka okien robisz na kawalki klejnot, dobijasz 30lv i masz hary na fb :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...