Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Kronk vs Awesome™


Kronk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mistrzu ;)

Lubię Cie to się zgłoszę i postaram się nie gryźć :)

A mogę Ci wyzywać, że nie wstawiłeś tematu ? :c Hajda tak robił :/.

 

Dobra do rzeczy. Zaczynasz.

 

#Edit: Ale dodaj ankietę.

Opublikowano

Chujowo, że ty, bo będzie jeden wielki niedobór punchy.

 

Obrany cel, magazyn punchy reload

Odliczamy czas i zaczynamy diss destroy,

versus me ziom, lat trzynaście,

niedorobiony bo zrobiony przez in vitro.

Chłopiec myśli że w jego tekstach jest siła

ma się za kurwa rapera? Buduję sobie ego.

Jednak jedyny rap jaki nawijał,

to rapsy miłosza i kochanowskiego.

Na forum number one, każdego znał,

a fejm taki, o którym wy tylko śnicie,

Jednak jedyny kolega jakiego miał,

lubił go bardzo, ale tylko pod prysznicem.

Do jednego kłamstwa ziomek już się przyznał

Pod avatarem sobie zaznaczył płęć, mężczyzna?

Jednak chłopiec ranem, zanim wstanie i zapnie szelki,

wbija na forum, żeby zobaczyć jaki on nie jest "wielki".

Jo!

Opublikowano

Ładny txt. Dał bym Like jak bym jeszcze limit miał.

 

Teraz ja.

 

Siemanko! Tutaj ten Niezwykły.

Ten Raper przy, którym wszystkie łajzy umilkły.

Lepiej załóż kask, załóż gnoju ochraniacze,

będziesz wrzeszczał " Proszę przestań ojcze kacie ! " .

To nie kolejna historia z Happy Endem,

po pierwszych minutach dzwonisz po policyjną mende.

To jest krwawa opowieść,

będziesz wysłuchiwał zwrotek z przerażeniem jak ksiądz Billadena spowiedź !

Przed prawdą nie uciekniesz,

po moim tekście zmiękniesz.

Brak Ci honoru i odwagi,

ten rap gorszy od czarnej magii.

Już się boisz ? Zawijasz się pod koc?

Zapewnię ci ścierwo masakryczną noc !

Zaśpiewam ci do kołyski,

twoja krew spływa do zardzewiałej miski...

 

 

Enjoy ! I szacuneczek dla obu txt.

B)

 

 

#Down. Kurcze no tak mi się trochę zapomniało, że nie żyje :D Nie no to specjalnie napisałem. ^_^

#Legenda. Wolę AŁISOM. :D

Opublikowano

Awesome

 

Tylko, że binladen tak trochę nie żyje.

 

Ogólnie masz rymy i ogarnąłeś to w kupę, a twój przeciwnik porozrzucał co popadło ;f

Opublikowano

Rozleźć to mogła wam się podpaska w gaciach. Jeden napisał głupotę a reszta ślepo za nim ją powtarza. Kto wam kurwa powiedział że rymy mają być tylko aabb? Ksiądz przy spowiedzi? Najpierw ogarnijcie co to w ogóle jest rap a potem głosujcie i pierdolcie od rzeczy.

 

Głos na Kronka, świetny tekst.

Opublikowano

100% głos na Kronka.

 

U tego typa drugiego nie ogarniam takich wersów:

To jest krwawa opowieść,

będziesz wysłuchiwał zwrotek z przerażeniem jak ksiądz Billadena spowiedź !

 

 

Spójnościowo do dupy i słowo "Spowiedź" do rymu.. Zero klasy.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Kurwa, nie ogarniam was. Jak tekst mi się rozlazł? Rymy mam abab, tylko ostatnie 2 wersy zrobiłem klasycznie.

Starałem się obrać jakiś temat, żeby nie nawijać bezsensownie bragga, więc założyłem ze awesome to chłopiec, nieradzący sobie w życiu, budujący sobie fejm na forum.

Opublikowano

Diss Kronk'a bardziej mi się podoba ;)

 

PS:Hajda'emu chyba nie chodziło o typy rymów... tylko o całokształt ;)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...