Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Glador - kolejne problemy... ss'y


TheGreatLee39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam włączając autopatchera oficjalnego serwera gladormt2

wykakuje mi następujący błąd :

blad1stopnia.jpg

co oznacza że nieprawidłowa jest nazwa ale nic nie zmieniałem... taka jest nadal nazwa jak i pobrałem czyli nie naruszona!.

kilkając ok wyskakuje taki błąd :

blad2stopnia.jpg

klikając ok wyskakuje :

blad3stopnia.jpg

następnie klikając ok wyskakuje :

blad4stopnia.jpg

 

bardzo mi zależy na tym serwerze jeżeli by mógł i ktoś umiał mi pomóc to będę lajkował ile się da aż mi się nie znudzi!!:)

 

proszę o pomoc, pozdrawiam.

Opublikowano

HAHAHHAHAHAHAHAHH@@@

Dobre.

 

 

Ale dobra ogarne się. Pacher ci nie dziala bo nie mozesz polaczyć się z ich baza. Pobierz Patchera o ile się da samego patchera pobrac, a jak nie to pobierz clienta. Może tam mają all dobrze. Jak się myle to i tak pobranie nowego clienta nie zaszkodzi

 

Masz błędy w plikach do tego walsnie ten patcher nie działa i nie mogą się pliki pobrać dobre.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...