Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[zapowiedz] serwera GrzesCraft start dzis o 19.00


grzegorzhaha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bedzie dzialal ten server ? bo nie qwiem czy czekac czy szuakc innego ....

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

bedzie działac cierpliwości. pobierz sobie clienta

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Mam i to dawno ..

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

to poczekaj chwile ok? prace trwają

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Od 19 ?? bo to czytam i mi sie wydaje zze serv 300 slotow nie pojdzie zalezy j jakiego masz neta ..

I narazie widze wasze dyskusje dotyzace komputera,.,

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

przyszles tutaj tylko mnie krytykowac czy mi pomóc?

 

http://www.screenleap.com/074172768

 

 

Pierwsze to do słownika sięgnij. Po drugie, nie przyszedłem ani pomagać ani krytykować tylko poinformować przyszłych graczy, że serwer hostowany przez osobę, która nie zna podstaw języka ojczystego oraz nie potrafi skonfigurować własnego routera podając lokalne IP przez które gracze mają wejść (japierdole) to można śmiało poszukać innego, lepszego serwera. Większego dna niż 10 letni współwłaściciel MineServ czy tam CraftServe to nie widziałem.

 

 

 

Gdzie łamię regulamin ? Podaj mi ten punkt/podpunkt ;).

Opublikowano

komp jest dobry net 100mb/s cierpliwosci! o.O

 

Lunner dokładnie widac co napisałeś w nawiasie! ogarnij sie.. łamiesz regulamin

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Komp jest dobry net 100mb/s co ma komputer do internetu?

 

PS: Internet to ja se moge lana zrobić 100000000000mb/s ...

zamkniesz sie w końcu?!

cwaniaczku

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

@up kto nim jest ten jest...

 

Komputer nic nie ma do internetu... Zrozumiesz to?

A internet każdy który chodzi do technikum informatycznego nauczy się robić tam lana.

Moja ulubiona gruba: ZBANOWANY

Opublikowano

dobra nie (zesra) sie przypadkiem..

dla twojej wiadomosci nie chodze do technikum!

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

@up kto nim jest ten jest...

 

Komputer nic nie ma do internetu... Zrozumiesz to?

A internet każdy który chodzi do technikum informatycznego nauczy się robić tam lana.

 

Kolejny, LANa się nauczył robić uhm... bardzo interesujące... jeszcze ta twoja prędkość sieci lokalnej...

//Chodzi mi o to, że LAN to sieć lokalna, i ona W OGÓLE nie potrzebuje internetu do działania >.<

 

 

 

 

 

Moderator powinien zamknąć temat, albo przenieść to wszystko to działu ogólnego, bo to nie zapowiedź i kulturalne wypowiedzi o SPAM o pomoc w odblokowywaniu portów ;x

Opublikowano

to gdzie do podstawówki?

Skad niby wiesz Moze chodzi do Liceum/Studia ...

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

do gimnazjum (lamo)

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Kolejny, LANa się nauczył robić uhm... bardzo interesujące... jeszcze ta twoja prędkość sieci lokalnej...

 

 

 

 

 

Moderator powinien zamknąć temat, albo przenieść to wszystko to działu ogólnego, bo to nie zapowiedź i kulturalne wypowiedzi o SPAM o pomoc w odblokowywaniu portów ;x

No z prędkością przesadziłem ale lana jest prosto zrobić...

 

 

Skad niby wiesz Moze chodzi do Liceum/Studia ...

 

Hahaha i co jeszcze?

Moja ulubiona gruba: ZBANOWANY

Opublikowano

dobra Wsiewoldo czy jak to sie pisze zamknij sie i nie spamuj bo lipe robisz

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

No z prędkością przesadziłem ale lana jest prosto zrobić...

 

 

 

 

Hahaha i co jeszcze?

 

Gowna kurw* ....

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

dandum spokojnie nie marnój nerwów na takie cos.. spoko

 

to jak z tym serwerem/portami działa wszystko. poniewaz gracze czekaja

 

//ref

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

szkoda, dobra zobaczymy jutro ja spadam nara all

:(

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

i co z serwerem?

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...