Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Kolumny ZG 603 jaki wzmacniacz do nich


487xcz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otoz od paru dni posiadam bardzo fajne 2 kolumny

ZG 603

teraz pytanie jaki kupic do niego wzmacniacz aby ladnie to wszystko gralo

czyli glosno ^^

 

glosniki mam w pokoju jaki polecacie wzmacniacz ??

kolega pozyczyl mi do nich na pare dni wzmacniacz ich firmy

chyba Eltron tylko nie pamietam jaka mial moc

lecz na nim ladnie gral sprzet lecz od niego nie moge kupic

tego wzmacniacza bo go potrzebuje

 

znacie jakis wzmacniacz w granicach 200-300zl.

uzywany czy nowy bez znaczenia

 

krotko o glosnikach

"

Zestaw głośnikowy ZG-603

 

 

Zestaw głośnikowy o mocy 60 W (8 ?) i pasmie przenoszenia 80 Hz - 12 kHz. Masa 33 kg.

 

Kolumny posiadały dwa głośniki szerokopasmowe GDS 30/30 na licencji firmy Pioneer. Zestaw ZG603 posiadał też 2 sztuki głośników GDWT9/40 podłączone przez kondensator 1uF 100V (głośniki przyłączane + do ? GD30/30, aby zachować zgodność fazową), kolumna z otworem bas refleks. Ze względu na moc (sin. 60 wat) i bardzo dużą efektywność potrafią przy niewielkiej mocy wytworzyć duże ciśnienie akustyczne."

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

He he, nie z otworem tylko z obudową typu bass reflex. Dzięki tej obudowie wykorzystywana jest energia wypromieniowana przez tylna stronę membramy głośnika w celu zwiększenia sprawność głośnika w zakresie niskich częstotliwości, oraz ograniczenia zniekształceń nieliniowych. A co do tematu to polecam firmę blaupunkt. Nawet jeżeli zadobedziesz wzmacniacz samochodowy to mozesz podpiąć go pod zasilacz stabilizowany i bedzie śmigał lepiej jak w samochodzie ;)

Opublikowano

tak i podpiac go do PC pod zasilacz 12v

 

mialem takie rozwiazanie gdzie wzmacniacz samochodowy grzal sie jak

sama tube blaupunkta podlaczylem

a gdybym podlaczyl te 2 glosniki estradowe ZG 603

(niby na nowa moc czy stara one maja 500W)

to wzmacniacz by piernal a nie zagral lub po paru min,

glosniejszego sluchania zaraz by sie przegrzewal i wylaczal

 

bede musial chyba kupic Eltron 100u wzmak. do tych wlasnie

glosnikow przy tym by ladnie graly

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...