Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak dodać na swoim serwerze zbroje i bronie na 70lv+?


vidic1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

 

Z góry dzięki

 

Chodzi mi o to w jakich plikach to jest i co wpisać tam.

MPVP - Najlepszy serwer PvP w Polsce!

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/291472-tutdlwszystkie-zbroje-8-dla-kazdej-postaci/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/682219-tut-nowe-bronie-by-omega/

 

Pobierasz FileArchiver,m2

Wrzucasz do Pack

Extract-->Extract Archive-->icon-->Pack-->Zapisz

Dodajesz icony

Otwierasz icon.xml notepadem, dodajesz wpisy

Pakujesz : extracted-->icon.xml-->Pack Archive

Extract-->Extract Archive-->Locale_pl-->Pack-->Zapisz

Dodajesz wpisy do itemlist.txt

Kopiujesz item_proto do pack

Extract-->item_proto-->Unpack

Dodajesz wpisy do item_proto.xml

Pakujesz : Extract-->item_proto-->Pack

Kopiujesz item_proto do locale_pl

Pakujesz : extracted-->locale_pl-->Pack Archive

Wypakowywujesz PC,pc2: Extract-->Extract Archive-->PC-->Pack-->Zapisz

Extract-->Extract Archive-->pc2-->Pack-->Zapisz

Wchodzisz w foldery w PC masz assasin,warrior,sura,comon,shaman dodajesz do odpowiednich folderów pliki .gr2 , dds

Dodajesz wpisy do PC,pc2

Pakujesz : extracted-->PC.xml-->Pack Archive , extracted-->pc2-->Pack Archive

Wypakowywujesz root: Extract-->Extract Archive-->root-->Pack-->Zapisz

Znajdujesz pliki .msm dodajesz wpisy od nowej zbroi.. przepisujesz z shapeindex id

Wypakowywujesz znów item_proto szukasz id zbroi lecisz w prawo znajdujesz value3 i wpisujesz id z shapeindex, pakujesz item_proto,wklejasz do locale_pl pakujesz locale_pl

Wchodzisz w Navicat-->Player-->console dodajesz nowe zapytania od zbroi.

Resetujesz serwer i gotowe.

 

Bronie.

 

Wypakowywujesz icon

 

Extract-->Extract Archive-->icon-->Pack-->Zapisz

Dodajesz iconki do icon-->item

Dodajesz wpisy do icon.xml

Pakujesz: extracted-->icon.xml-->Pack Archive

Wypakowywujesz locale_pl

Extract-->Extract Archive-->locale_pl--.Pack-->zapisz

Dodajesz wpisy do itemlist.txt

Kopiujesz item_proto do pack

Extract-->item_proto unpack

dodajesz wpisy

Extract-->item_proto-->Pack

Kopiujesz item_proto do locale_pl

Pakujesz: extracted-->locale_pl.xml-->Pack Archive

Wypakowywujesz item

Extract--->Extract Archive-->item-->Pack-->Zapisz

dodajesz do folderu weapon pliki gr2,dds od broni

dodajesz wpisy do item.xml

Pakujesz : extracted-->item.xml-->Pack Archive

Navicat-->Player-->console dodajesz zapytania

Resetujesz serwer i gotowe.

 

W razie problemów pisz : 39167449

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Mi ten program nie chce zadziałać. Zrobiłbyś mi te bronie i zbroje? Byłbym wdzięczny

MPVP - Najlepszy serwer PvP w Polsce!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...