Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam/Pytanie]Poszukuje Porzadnych Plików Serwerowych


Szalu.<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, ostatnio zachcialo mi sie robić serwer i poszukuje dobrych,porządnych,mało bugów i smieci plików serwerowych.

Myslałem tak nad by Shareer ale nie wiem czy na pewno je.

 

Teraz głoss oddaje wam za każdą pomoć udzielam Likie i 5 w profku.

658nwg.png

Pomoglem?

Liczę na Like!

Opublikowano

Nie polecam plików sherera dla mnie to jest syf na kółkach.

Osobiście polecam ci pliki 2011, ale wgraj do nich game_2089 i nadaj mu prawa przez FTP 777 i musisz spolszczyć bazę danych. Dodam iż nie ma tam żadnych misji, a reszta opisana w temacie sam z nich korzystam i nie zawiodły mnie do tej pory.

 

Sposób zalogować się w fillezilla przejść do katalogu z plikiem game usr/home/rw3/share/
i nadać mu prawa 777 (PPM na plik i nadaj prawa wpisać 0777 lub 777)
http://www.mpcforum.pl/topic/652473-tutdl-pliki-serwerowe-2011-vdi-by-kociol/
Opublikowano

[quote name=Szalu.<3' timestamp='1350767553' post='5447165]

hmm ciekawe moze zrobie thx .

 

PS:Czekam Dalej

A na co czekasz to są z 2011 i są jednymi z najlepszych.

Opublikowano

A jaki jest tam max lv?

Maksymalny to 99, ale można mieć 250 wgrywając diffa bądź po dodaniu do configów, ale nie wiem, czy działa lecz diff na pewno działa.

Opublikowano

[quote name=Szalu.<3' timestamp='1350810486' post='5448634]

Czyli rozumiem ze nie mam tam bugów ani śmieci poprostu sa czyste ?

W każdym są bugi, ale tam raczej jest ich mało chyba, że dodajesz multum rzeczy i jak niedokładnie coś wykonujesz to mogą być błędy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...