Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sugestia] Zaznaczanie zgłoszonych postów


†

  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raporty

    • Tak
      14
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja jestem na nie ponieważ niektórzy autorzy swój temat raportują kilka razy np. żeby zmienić nazwę a tak to tylko będzie mógł raz zraportować w dodatku kiedy ktoś raportuje post np. za spam a potem autor edytuje post i zmieni na reklamę i co wtedy ? już nie będzie móżna drugi raz wysłać raporta.
Nie? Dlaczego liczmy że ktoś wyśle raporta:

Spam - Moderator wykona,

 

User podmieni treść na obrazę lub reflink itd. to będziesz musiał pisać na PW do Moda/GM'a, a wygodniej jest wykonać raport niż czytać PW.

Zgadzam sie z nimi, nie

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Ja jestem na nie ponieważ niektórzy autorzy swój temat raportują kilka razy np. żeby zmienić nazwę a tak to tylko będzie mógł raz zraportować w dodatku kiedy ktoś raportuje post np. za spam a potem autor edytuje post i zmieni na reklamę i co wtedy ? już nie będzie móżna drugi raz wysłać raporta.

To jest największy minus tej opcji... Jeśli chodzi o same pokazywanie, że post był raportowany to na tak ale jeśli tylko raz ma być raportowany to nie.

Opublikowano

Ale gdy przychodzi raport do moderatora to wszystkie zgłoszenia jednego posta są w jednym raporcie, jeden pod drugim.

Więc jak zgłosisz coś kilka razy to i tak przyjdzie to w jednym raporcie.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Coś takiego już chyba jest, ale nie widoczne dla zwykłych użytkowników. Ja np widzę przy statusie warnów czerwony wykrzyknik informujący o zgłoszeniu danego posta.

Może wystarczy tylko nadać uprawnienia do widzenia tego, chociaż możliwe też, że takie coś jest możliwe tylko w przypadku posiadania konta moderacyjnego.

Ten wykrzyknik, jak to ujęłaś pojawia się dopiero po nadaniu warna, nie przy samym zgłoszeniu. Widzi go każdy, otrzymany.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Ten wykrzyknik, jak to ujęłaś pojawia się dopiero po nadaniu warna, nie przy samym zgłoszeniu. Widzi go każdy, otrzymany.

Tobie chodzi o status ostrzeżeń, moderatorzy mają taki wykrzyknik przy "zgłoś" informacja że post został zgłoszony.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...