Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Piszę książkę, udostępniam fragment do oceny.


Pan Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapowiada się bardzo ciekawie :) Przeczytalem i mozesz dalej kontynuować . Zrób wersje na ipoda zebym mogl sobie czytac jako ksiazke to wtedy bedziesz mistzem.Czy tam 20 stron czy tam 10 . Wazne aby byla ciekawa i sie jakos zaczela oraz zakonczyla.

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

pytanie o opinie na temat ksiazki pisanej przez gimbusa, prosba o opinie na forum pelnych gimbusów.

 

beka

Ciekawe czy takie pojeby jak ty rodzą się samoczynnie, czy to wina lekarzy...

Nic nie sugeruję, ale czy oni przypadkiem nie upuścili cię na podłogę po porodzie?

Jesteś tak głupi że ograniczasz się tylko do mówienia o kimś gimbus, a jeżeli miałbyś coś napisać wielce wykwalifikowany kurwa profesorku to byś się osrał i oszczał.

Napisz książkę pało, to pogadamy, póki co nie będę zniżał się do nastoletniego pedała o miniaturowym mózgu

Opublikowano

Samoczynnie to sie najwyzej twoja stara mogla urodzic.

Idz dalej pisz ksiązke o melanzach jak czekoladki z alkoholem wpierdalasz i sie chwalisz jaki to byles najebany.

 

PROPS ZA KSIAZKE ZYCZE PÓŁKI W EMPIKU.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W książce pytasz się siebie - "kto wymyślił szkołę", a sam robisz niemało błędów.

Opublikowano

Napisane jest ok, ale temat mi się nie podoba. Nieinteresujący.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...