Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4FUN|Diamentowe EQ w Dozownikach| Start 20:30| 20.10.12! ZAPRASZAMY!


ImaG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 4FUN. Dla Zabawy !

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: 4FUN EQ W DOZOWNIKACH. ( DIAMENTOWE EQ W DOZOWNIKACH ) !

strzalka.gifSloty: 10-20.

strzalka.gifIP: 89.229.253.242

strzalka.gifPotwory: Nie. ( TAK DO EVENTÓW)!

strzalka.gifZwierzęta: Nie.

strzalka.gifPvP: Tak.

strzalka.gifPremium: Nie.

strzalka.gifNether: Nie.

strzalka.gifBialaLista: Nie.

 

 

Administracja4.png

logi

 

pluginy2.png

Pod Zabawę, (EFEKT KRWI PDOCZAS UDERZEŃ)

 

InformacjeDOT2.png

Serwer Wystartuję Dnia 20.10.12.

O godzinie 20:30 ! Czyli Dzisiaj ( Sobota ). !

To nie serwer Dedykowany, tylko na łączu stałym, więc będzie on włączany co dziennie w jakiś godzinach, jeśli chcesz troszkę rozrywki, pozabijać się , pobić , zawierać sojuszę to zapraszamy do nas !

ZDJĘCIA DOSTĘPNE 3x :

MOŻESZ JUŻ ZAPISAĆ IP W SWOICH SERWERACH MIENCRAFT.

I OCZEKIWAĆ STARTU, DO MIŁEGO WIECZORKA ! .

@REF DODANO ESCAPE :

 

 

 

 

Opublikowano

kazdy dostanie diaxowe eq wraz z narzedziami?

Miska-Craft.ench.pl - OTWARCIE 5 grudnia godzina 19 ! Survival + Gildie ! Zapraszamy !


 

Opublikowano

Niepolecam admin niemily a serwer gowniany NIEPOLECAM MASZ -

Słuchaj Synu, serwer STARTUJE O 20:30 Wbija mi full ludzi, i kazdy coś chce ! o 20:30 wł, otworzę spawn i sobie grajcie !

 

@ref

Opublikowano

Szukacie kogoś do pomocy?

Nie Dziękuje, już wszystko zrobione, chyba, że masz jakiś pomysł co zbudować. = )

 

@REF MOŻECIE DAWAĆ POMYSŁY CO DOBUDOWAĆ NA START !

 

@REF : Tym czasem zapraszam na forum serwerowe, możecie zakładać konta opiszę tam serwer szczegółowo . ! xxx

 

@REF : OPIS SERWERA TUTAJ xxx

Opublikowano

możecie przełożyć start na 18/19 bo się nie moge doczekac

Miska-Craft.ench.pl - OTWARCIE 5 grudnia godzina 19 ! Survival + Gildie ! Zapraszamy !


 

Opublikowano

możecie przełożyć start na 18/19 bo się nie moge doczekac

Też nie mogę ale, chce obniżyć lagi mam neta 2 GB . Więc po 20:30 powinno być o 50% mniejsze lagi .
Opublikowano

Minuta :D

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Ale lagi :/

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...