Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szybkie pytanie Szbka odpowiedź


Bum_Cyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio zamieniłem się kontem z innym gościem. Dałem mu konto na ElieMt2 a ja mu na World Of Tanks. Wszystko poszło sprawnie. Tylko po jakimś czasie ten gościu odzyskał hasło EliteMt2.

 

Moje pytanie jest takie:

 

Mam dane gościa czy ja mu coś wogóle moge zrobić od strony prawnej?

Opublikowano

Dzieciaku, masz przynajmniej nauczkę że nie warto grać w Metina.

Ja bym gościowi jeszcze zapłacił za to że mnie okradł :D

 

Uwierz mi zrobił ci przysługę, daj mu spokój ;]

 

Jak masz coś takiego pisać to wcale nie pisz....

Jeżeli nie masz żadnych dowodów to nie masz nawet co iść. A z tego co pamiętam to aby zaczęli coś robić kwota skradzionego przedmiotu musi być chyba wyższa niż 50zł lub 250 nie pamiętam

Opublikowano

Setki razy był temat, nic nie zrobi handlował czymś co nie jest jego własnością

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Jak masz coś takiego pisać to wcale nie pisz....

Jeżeli nie masz żadnych dowodów to nie masz nawet co iść. A z tego co pamiętam to aby zaczęli coś robić kwota skradzionego przedmiotu musi być chyba wyższa niż 50zł lub 250 nie pamiętam

 

Z tego co ja wiem to każda kradzież jest kradzieżą i nie ważne czy to baton w sklepie czy świeczka z targu, co nie znaczy że psy na następny dzien złapią tego ziomka(Kto by się łudził?). Oni wolą spisywać za picie piwa czy palenie fajek, a ten ziomek co to Cie ktoś okradł, konta raczej nie odzyskasz, chyba że dziwnym trafem kolesiowi się zrobi smutno (był taki przypadek u mnie :*).

''Sucked all day, smoking blunts, counting cheese
Fucking bitches 'til their assholes bleed
What you say, baby?''

Opublikowano

Mnie ziomek kiedyś okradł. Dałem mu konto on mi nie. To napisałem mu że jest chuj i oszust. To dał passy. xD

 

Ale na policje nie idź, nic ci to nie da..

1351788161-U286260.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...