Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie chce się włączyć


kondi1221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zaczołem grać w metina po dłuższej przerwie, pobralem na nowo zainstalowalem i gdy go odpalam loguje sie na postac i po 20 sek wylacza mi sie metin i wyskakuje "detect hacking code 10701" cos tam z hshield zwiazane, lub gdy wybiore postac odrazu wyskakuje mi blue screen ,,ekran śmierci"

 

Proszę o rozwiazanie

probowalem juz wszystiego

odinstalowalem anty vira, powylaczalem inne programy.

Z gory dziekuje

Jeżeli pomogłem daj LIKE...

Jeżeli Nie to też taj LIKE...

Opublikowano

Bardzo ciekawy i oryginalny ten Twój problem.

Spróbuj użyć:

-CCleaner

-Odkurzacz

-Advenced System Care

 

Powinno wyczyścić syf i może będzie wszystko ok. Polecam także napisać do supportu, żeby Ci nie wlepili bana za free.

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Masz tutaj programy do czyszczenia komuputera:

 

- Vise disk cleaner

- Vise registry cleaner

- Win Ultilities

- EnhanceMySe7en

- Revo Uninstaller

 

Prawdopodobnie nie masz SP3 też się w to zaopatrz.

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za tyle odpowiedzi i probowania mi pomoc!

Sprawa wyglada tak:

Mam Windows Vista i service pack 3

Komputer przeczyściłem CCleanerem i Advenced System Care

Ja mam duuużoo metinów na kompie.. (privy) ale tylko jeden PL

Spróbuje usunąć wszyskie metki i zainstalować na nowo

Dam wam znać co i jak

aha, Tak mam pobrane z głównej strony metin2.pl

Jeżeli pomogłem daj LIKE...

Jeżeli Nie to też taj LIKE...

Opublikowano

Dobra, pobrałem na nowo metka, zainstalowalem i ten error juz nie wyskakuje tylko odrazu po wpisaniu pasow i nacisnieciu enter wyskakuje blue screen

Prosze o pomoc

Jeżeli pomogłem daj LIKE...

Jeżeli Nie to też taj LIKE...

Opublikowano

Ten błąd informuje, że HS wykrył u Ciebie jakieś oprogramowanie który uważa za nielegalne (hacki). Spróbuj usunąć NET Framework z komputera lub wyłączyć program antywirusowy.

 

//Edit: Przeskanuj komputer, jeżeli masz jakiekolwiek hacki do jakiejkolwiek gry - również je usuń. W ostateczności zrób reinstall systemu.

Opublikowano

Jakiego masz antywirusa ? Czasem bywa tak że poprostu jeśli masz typu AVG to powoduje to różne blokady tego typu wywołane przez HS .

Spróbój wyłaczyć go na chwile i spróbować

 

Nie znam sie dobrze ale Blue Scren to chyba przegrzanie pc ?

mada faka zielak umyj se

 

Opublikowano

Ludzie? wy potraficie czytać? napisałem w temacie "odilstalowałem anty vira" ale do was to nie dociera

 

 

 

Dobra. nie mam żadnych cheatow na kompie przeskanowałem system. wyczyscilem rejestr.

 

 

Nie wiem czy to możliwe, że się pc przegrzewa bo kiedyś śmigały 4 metki na raz ;] (kiedyś - 4miesiące temu)

Jeżeli pomogłem daj LIKE...

Jeżeli Nie to też taj LIKE...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...