Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SOPHERLANDIA [2012 slotów][No-Premium][WL][Kwadratowa Masakra]


.uszer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga! Zmieniono IP na: 79.133.211.76:8736

prezentacjax.png

Sopherlandia

informacjeo.png

083.gif Adres IP:79.133.211.76:8736

083.gif Typ Serwera: KM [Kwadratowa Masakra]

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:2012

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Essentials, LWC, BorderGuard, LiveMC

ekipab.png

MrSopher

infododatkowe.png

Dlaczego powstał kolejny tego typu serwer? Mam już dość patrzenia na te beznadziejne serwery 12 letnich dzieciaków co wykupują serwery 10 slotowe, a nawet nie znają podstaw ortografii.

 

Serwer stoi na serwerze shell. Możliwe są lekkie opóźnienia w grze (tzw. lagi). Serwer typu Kwadratowa Masakra. Na serwerze jest włączona whitelist'a

 

Wzór podania:

 

Wiek:

Nick:

Imię:

Doświadczenie:

Co możesz wprowadzić w życie serwera?:

 

 

 

bydawidhard.png

Opublikowano

Wiek:16

Nick:Zakos

Imię:Mateusz

Doświadczenie:Od 1.3 Beta

Co możesz wprowadzić w życie serwera?:Miłą atmosfere dużo zabawy i takie tam ;D

Więcej się dowicie jak wbije jestem ogarnięty ;)

Opublikowano

Wiek:16

Nick:Zakos

Imię:Mateusz

Doświadczenie:Od 1.3 Beta

Co możesz wprowadzić w życie serwera?:Miłą atmosfere dużo zabawy i takie tam ;D

 

Dodany! Zapraszam ;)

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: tinytiny123

Imię: Emil

Doświadczenie: Gram w Minecraft od początkowych wersji alpha

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Trochę humoru i zabawy

^^

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: W0LFM3N

Imię: David

Doświadczenie: Gram w MC od 1.5_01 bardzo szybko dostosowuję się do atmosfery panującej na serwerze. Oczywiście tej dobre, a nie tej złej

^^

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Humor i na pewno sojusze

:)

Opublikowano

2012 slotów na shell ?! nie wbije na 100% -,-

na shell max to 6GB :P

 

64MB=1slot

64MBx2012=128968MB=129GB w zaokrągleniu :D

 

więc ... :D

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Wiek: 14

 

Nick: tinytiny123

 

Imię: Emil

 

Doświadczenie: Gram w Minecraft od początkowych wersji alpha

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Trochę humoru i zabawy

^^

 

Dodany.

 

Wiek: 15

 

Nick: W0LFM3N

 

Imię: David

 

Doświadczenie: Gram w MC od 1.5_01 bardzo szybko dostosowuję się do atmosfery panującej na serwerze. Oczywiście tej dobre, a nie tej złej

^^

 

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Humor i na pewno sojusze

:)

 

Dodany.

 

2012 slotów na shell ?! nie wbije na 100% -,-

na shell max to 6GB :P

 

64MB=1slot

64MBx2012=128968MB=129GB w zaokrągleniu :D

 

więc ... :D

Mogę nawet dać tam sobie milion slotów, a i tak tyle osób by nawet nie weszło :) Sloty są tylko dla trollingu :>

Opublikowano

Zrob no pemke

Gdyż mialem premke ale mi ja ukradizono .. A 100zl na drodze nie lezy ;P

 

Nie. Serwer będzie tylko premium ponieważ na konta dodane na whiteliste wchodzą nie te osoby co pisały podanie, a nie chce potem kłopotów ;> Wy sobie tam gracie, a ja jestem tylko obserwatorem oraz od spraw technicznych i pomocy :>

Opublikowano

Dzieki zaraz wbije ;)

Nie. Serwer będzie tylko premium ponieważ na konta dodane na whiteliste wchodzą nie te osoby co pisały podanie, a nie chce potem kłopotów ;> Wy sobie tam gracie, a ja jestem tylko obserwatorem oraz od spraw technicznych i pomocy :>

To ja podziekuje pa

trzymaj sie ;)

albo wprowadz auth me :)

Opublikowano

Serwer został zmieniony na no-premium :> Jeżeli ktoś wejdzie na Wasz nick to proszę pisać mi Prywatną Wiadomość (PW)!

Opublikowano

Wiek: 14

 

Nick: Sir_Kosko

 

Imię: Adam

Doświadczenie: Gram w Minecraft od początkowych wersji alpha

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Trochę humoru i zabawy

Opublikowano

Wiek: 17

Nick: Marecky

Imię: Marek

Doświadczenie: Od Full 1,0

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Pewnie będę zamulał. Pozytywnie jak zwykle ;)

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Bambus3k

Imię:Artur

Doświadczenie:Gram w Minecraft od początkowych wersji alpha

Co możesz wprowadzić w życie serwera: miłą atfosmere dużo zabawy smiechu

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Kapitan

Imię:Adrian

Doświadczenie:od beta 1.7.3

Co możesz wprowadzić w życie serwera?:Mogę wprowadzić w życie serwera humor,pomocną dłon.

Opublikowano

Wiek: 12 ale ogarnięty : )

Nick: sheamus1 (Premium)

Imię: Grzesiek . ;p

Doświadczenie: Gram w MC 1 rok

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Hmmmm. Pomyślmy, mam dużo dobrego humoru i nie płacze gdy coś mnie zabije i stracie życie. ;d

Opublikowano

Wiek: 14

 

 

Nick: Sir_Kosko

 

Imię: Adam

Doświadczenie: Gram w Minecraft od początkowych wersji alpha

 

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Trochę humoru i zabawy

 

Dodany.

 

 

Wiek:15

 

Nick:Maniek652

 

Imię:Marcin

 

Doświadczenie:Gram od Bety 1.3

 

Co możesz wprowadzić w życie serwera?:Fajną atmosferę

 

dodany.

 

Wiek: 17

Nick: Marecky

Imię: Marek

Doświadczenie: Od Full 1,0

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Pewnie będę zamulał. Pozytywnie jak zwykle ;)

dodany.

 

Wiek:14

Nick:Bambus3k

Imię:Artur

Doświadczenie:Gram w Minecraft od początkowych wersji alpha

Co możesz wprowadzić w życie serwera: miłą atfosmere dużo zabawy smiechu

dodany.

 

 

Wiek:14

Nick:Kapitan

Imię:Adrian

Doświadczenie:od beta 1.7.3

Co możesz wprowadzić w życie serwera?:Mogę wprowadzić w życie serwera humor,pomocną dłon.

dodany.

 

Wiek: 12 ale ogarnięty : )

 

Nick: sheamus1 (Premium)

 

Imię: Grzesiek . ;p

 

Doświadczenie: Gram w MC 1 rok

 

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Hmmmm. Pomyślmy, mam dużo dobrego humoru i nie płacze gdy coś mnie zabije i stracie życie. ;d

 

dodany.

 

Uwaga! Zmieniono IP na: 79.133.211.76:8736

Opublikowano

Wiek:15 Ogarnięty

Nick:FuckTheSystem

Imię:Dawid

Doświadczenie:bardzo duże miałem swoje serwery na wersji 1.2.5 obecnie jestem moderatorem jednym z serwerów na 1.3.2 gram w minecrafta 2lata znam crafting

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Wspólną zabawną i miłą atmosferę w grze :D lubie pomagać innym ludzią

Opublikowano

Wiek:15,po mutacji,ogarnięty w 101%

Nick:Habson

Imię:Grzegorz

Doświadczenie:1 rok minecraft grałem już na 5 takich serwerach

Co możesz wprowadzić w życie serwera?:Mogę wprowadzić dobrą atmosfere nie wyzywam od ,,ciot"".Chętnie pogadam na skype,TS

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Munioo

Imię: Wiktor

Doświadczenie: Gram w minecraft około roku (alpha 1.2.6)

Co możesz wprowadzić w życie serwera?: Więc tak ładne budowle ogarniętego gracza (Działam na zasadzie ninja stylu Jestem Aktywny Nie Pasywny Jestem Optymistom który w każdym negatywie szuka Plusa)

1390155547-U554535.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...