Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Kwadratowa Masakra [dedyk] startuje dzis ok 20.30


k/a/m/i/l

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERWER TO WIELKIEEEEEEE GÓWNO KURWA NIE POŚCIE PODAŃ NA TO PIERDOLONE GÓWNO ADMIN KOGOŚ DODAŁ DO SKYPA I SIĘ Z NIEGO ŚMIAŁ A MA 10LAT SKURWIEL NIE PISAĆ PODAŃ NIE OŚMIESZAĆ CIĘ KURWA ORTOGRAFII NIE MA ZA GROSZ U ADMINA A I MACIEG ZABIŁ BEZ POWODU BO MIAŁEM LEPSZY SET GODA WŁĄCZYŁ I ZABIŁ MAM DOWODY :*

Opublikowano

Wbijam i jakiś MineCraftLechu, grozi mi , że jak nie ożywię jego kolegi to mnie zabiję... Serwer 0/10 ... Nie zagram tu nigdy więcej.

MineCraftLechu , wiedz , że jesteś głupi

Opublikowano

Nick: puher

Skyp: tak ( rozmawiam tylko z kumplami ze szkoły :) )

Wiek: 12

Ile grasz w minecraft: rok

Czemu nasz serv: mam ochotę na takim zagrać :)

Opublikowano

Nick:szymus3008

Skyp:tak/nie: tak dawidd413

Wiek:16

Ile grasz w minecraft:3lata

Czemu nasz serv:bardzo mi sie podoba i chce nagrywac odcinki z tego server mysle ze zostane dodany

Opublikowano

Powiem tak , chciałem napisać podanie ,ale po opiniach nie napiszę ,jak admini 10lat to.....

 

 

 

Ps.Polecam wam klockową maskarę ,bardzo fajna :)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Podanie

Nick:Vigas

Skyp:tak

Wiek:14 lat

Ile grasz w minecraft:2 lata

Czemu nasz serv:Poniewarz strasznie lubie takie serwery i szukam nowych doświadczeń z minecraftem

Opublikowano

Podanie

Nick:Cheeks

Skyp:tak

Wiek:15,5

Ile grasz w minecraft:1 rok

Czemu nasz serv:Poniewasz szukam przyjaznego servera typu survival w przyiaznej atmoswerze. Chciał byn kręcić odcinki z jakiegoś servera i myśle, że wasz server będzie do tego idealny. Właśnie dla tego wasz server. :D

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Podanie

Nick: Kanakun

Skyp:tak/nie tak

Wiek: 14

Ile grasz w minecraft: od alphy

Czemu nasz serv: bo lubię kwadratową masakrę

mca.png
Opublikowano

Nick: spokim

Skyp:tak/nie tak

Wiek: 15

Ile grasz w minecraft: od 1.7.3

Czemu nasz serv: bo lubie serwery tego typu

Opublikowano

Nick:straszak15

Skyp:tak/nie tak

Wiek:10 [ jestem ogarnięty]

Ile grasz w minecraft:2 lata

Czemu nasz serv:Bo bardzo interesuję się takimi serwerami i chciałbym sobie pograć w minecrafta na luzie. :D

mca.png

 

Sześcienna Masakra IP:25.152.171.176

Hamachi ID:StraszakPrivate1 2 3 i tak do 5 Hasło:Prywatka

Opublikowano

Nick:hajperek2104 i dragoon2101 chcem dodać też kolege

Skype:Tak

Wiek:13 dragoon i 14 ja

Ile gramy w minecraft:3 lata gramy

Czemu nasz serv:Chcemy nagrać cos z tego serva i dobrze się bawić

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...