Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Kwadratowa Masakra [dedyk] startuje dzis ok 20.30


k/a/m/i/l

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer 100% survivle

bez /spawn ale z dużą junglową wyspą.

Podania przyjmuje w 10 min.

pierwsze 20 osób bedzie miło wstęp

Podanie

Nick:

Skyp:tak/nie

Wiek:

Ile grasz w minecraft:

Czemu nasz serv:

IP: s35.mineserv.eu:34270

Opublikowano

Nick: LimekPL

Skype: Tak

Wiek: 14 lat

Ile grasz w minecrafta: Od wersij Alphy

Czemu nasz serv: Bo lubie serwery tego typu i chcialbym sie dostac :D

Opublikowano

Nick:Vefric

Skyp:tak/nie

Wiek:12

Ile grasz w minecraft:około 1 rok

Czemu nasz serv: Podobają mi się serwery survival i hardcore. Chciałbym stworzyć fajne budowle na tym serwerze :)

Opublikowano

Nick: Blade_Break
Wiek: 23

Skype tak + własny Ts3
imie: mateusz

ile gram: około roku

Cos o sobie. Mateusz osoba pracujaca posadajaca rodzine w wolnych chwilach spedzam czas na grach mmo i na kompie ogolnie

Dlaczego? : GRam w minecrafta http://www.tvdarek.republika.pl/minecraft.html juz sporo czasu mimo swojego wieku gra mnie wciągnęła. Taki typ serwera jak kwadratowa masakra to dobre miejsce pokazania swoich umiejętności i zaprezentowania je wam i na YT. Myślę ze swoja skromna osoba będę w stanie dobrze działać na waszym serwerze i sprawić zeby byl tak popularny jak kwadratowa a dodatkowo teraz mam 3 tyg urlopu od dziś to będę bardzo aktywny

Opublikowano

Nick: freshb0y

Skyp:tak/nie tak

Wiek: 14

Ile grasz w minecraft: od beta 1.3

Czemu nasz serv: mam nadzieje ze to nie jest jakis serwer ktory potrwa 2 dni

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...