Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomysł] Na serwer - proszę o konstruktywne opinie


w0j73k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Zamierzam otworzyć serwer. Przedstawię wam go i proszę o opinię - bo nie wiem czy to wypali :)

 

Początek gry będzie w mieście w którym wybuchła bomba(lub coś innego jak kto woli) safe MPCforum będzie przy max 2-3 budynkach) po wyjściu poza safe MPCforum rozpoczyna się piekło... Tryb PVP + masa mobów. Każda minuta spędzona na serwerze ma być walką o przetrwanie. Poza miastem można będzie wykupować działki (lub kupić konto Vip lub SuperVip które upoważni nas do budowania działki dla 1 lub wielu osób - oprucz tego w zależności od pakietu dostaniemy jakieś itemy...) na owych działkach przebywać będą mogły tylko upoważnione do tego osoby.. Po śmierci tracimy wszystko przedmioty (oprucz Rangi SuperVip która zachowuje przedmioty) Oczywiście na nowych działkach również będziecie atakowani przez moby, oraz innych graczy (wyjątkiem będzie wasz dom) jedyne miejsce gdzie będziecie w 100% bezpieczni....

 

 

To tak z grubsza opisane :) Co o tym sądzicie? Gralibyście na takim serwie ?

 

Może macie jakieś opinie ? Sugestie ? Może coś dodać ?

 

Zapraszam do dyskusji :)

Opublikowano

Rozumiem, że jak nie kupie rangi nie mam praw do budowania ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

sądzicie że survivalem uda się zapełnić 150 slotów ? i ewentualnie czy będzie on przynosił dochody ? (tzn. czy będzie w stanie sam siebie utrzymać) ?

 

Co można sprzedawać na takim serwerze i w mniej wiecej jakich cenach ?

Opublikowano

Musiał ten survival być jakiś wyjątkowy nie sadzę że asz tylu by grało chyba z 2 mieś promowania serwera na różnych forach itd.

 

W0J73K teraz popularne są serwery Jail/Prison które bardzo dobrze przyciągają gracza i mogą się opłacić ! :D

 

Tylko musisz znaleść dobrą ekipę która od podstaw zrobi ci mapkę (musi być dobra) i pluginy (też muszą być dobre) !

Opublikowano

Od nie dawna dużym zainteresowaniem cieszą się serwery Jail i Igrzyska Śmierci. Ja bym ci proponował zrobić serwer Jail z domieszką RP.

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...