Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] poradnika jak stworzyć serwer hamachi


Nostelon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Pobierz Pliki serwerowe 2010

2.Pobierz VirtualBox

3.Pobierz Navicat

4.Pobierz program hamachi

5.Pobierz WinSCP

6.Pobierz PortMap

 

a. Utwórz nową sieć hamachi Network-->dodaj nową sieć

b.Otwierasz portmap zmieniasz IP na swoje z końcówką .100

c.Odpalasz portmap

d.Wypakowywujesz pliki np Badara klikasz otwiera Ci się VirtualBox

e.Wchodzisz w ustawienia , ustawiasz ram, name: hamachi network interface , Adapter Type : Intel Pro 1000 MTDeskopt...

f.wpisujesz login,hasło w VirutalBox potem sysinstall -->configure-->Networking-->Interface-->No-->No

g.Host dajesz nazwe serwera,Domain zostawiasz Ipv4 Getavay : wpisujesz IP z hamachi , w Ipv4 adress wpisujesz IP z końcówką 100

h.Netmsk dajesz 255.0.0.0 Yes-->Cancel-->Cancel-->Exit Install

i.etc/rc.d/netif restart

j.Wchodzisz w Winscp w host name dajesz nazwe serwera,w user name dajesz login , w password hasło

k.Wchodzisz w Navicat Klikasz Połączenie i w nazwa połączenia dajesz nazwe serwera, w host/adress IP dajesz IP nazwa użytkownika root ,hasło...

l.Wchodzisz navicat-->acount tworzysz konto , geerujesz hasło wchodzisz Navicat-->Player-->Common ustawiasz sb GM

 

Pobierasz FileArchiver,m2 wypakowywujesz root zmieniasz w serverinfo.py IP na swoje

 

Pobierasz Lunchera v2

 

http://www.mpcforum....10-v2-launcher/

 

Zmieniasz IP na swoje w serverinfo.py z końcówką normalną z hamachi wysyłasz koledzę

 

Włączasz serwer i gracie <3

 

Spis plików, gotowców na serwer : <3

 

http://www.mpcforum....rowe-i-gotowce/

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Wujek Google ciocia YouTube nie boli.

I raport za zły refresh.

 

1.Pobierz Pliki serwerowe 2010

2.Pobierz VirtualBox

3.Pobierz Navicat

4.Pobierz program hamachi

5.Pobierz WinSCP

6.Pobierz PortMap

Dalej myśl sam .

Jeśli ci pomogłem możesz dać mi Like !

To mnie zmotywuje do pracy.

Nie prosze cię o tak wiele :)

Opublikowano

Proszę, to jest bardzo dokładny:

http://www.priv-metin2.pl/topic/51776-megatutorial-stawiamy-serwer-od-podstaw-na-freebsd-82/

 

A tu normalne:

http://www.mpcforum.pl/topic/142879-tuttworzenie-serwera-hamachi/
http://www.mpcforum.pl/topic/65561-howto-zakladanie-serwera-na-hamachi/

 

A tu spis przydatnych tematów:

http://www.mpcforum.pl/topic/508056-spis-poradnikow-tworzenie-prywatnych-serwerow/

vns0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...