Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] [Serwer] [Pomysł] Pomysł na serwer , Oceń !


chomik98.12

Pomysł na Serwer !  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagra?by? na takim serwerze ?

    • Zaje*** zagram !
    • Bardzo fajny pomys?
    • Tak wejd?
    • Nie mam zdania
    • Nie
    • Nie g?upi pomys?
    • Szajs g?upi serwer nie uda si? ! We? wyjd? !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

nazywam się Afryk4 i mam pomysł na serwer

do MineCraft'a !!!

 

FABUŁA

 

Pewnego MineCraftowego dnia zapadała noc !

Nie była to zwykła noc była to WIECZNA noc !

Zapadła ciemność w niezliczonych ilościach pojawiały się

ZOMBIE które zarażały ludzkość !

 

Prawie wszyscy wygineli ale niektórym udało się przeżyć !

Uchronili się w obozie ! Ten obóz nazywali "Nowym Światłem"

Ponieważ z tamtąd każdy ocalały zaczynał nowe życie !

 

Ty też trafiłeś do obozu i zaczynasz Nowe Życie !

 

 

ROZGRYWKA

 

Zaczynasz w obozie !

Nie masz kompletnie nic , masz tylko przy sobie 1 ciastko !

Zwiedzasz obóz w którym już prawię spędzisz całe życie !

Spotykasz innych ludzi !

Zawierasz przyjaźnie !

Eksplorujesz świat poza obozem !

Bijesz się !

Kupujesz schowek-pokój-działkę !

Handlujesz na rynku !

 

OD AUTORA

 

Na tym serwerze chciałbym przedstawić Apokalipsę !

Żyjesz w obozie a po za czycha na cb śmierć ale musisz mieć jakeś rzeczy !

Na serwerze można by było eksplorować świat w poszukiwaniu przedmiotów !

Być bandytą i zabijać innych !

Stworzyć grupę ludzi i współpracować !

Samotnie podążać !

Na serwerze by było dużo miast w których by były rzeczy do eksplorowania !

 

OGÓŁEM

Taki mam pomysł !

Wszystko starannie zrobione oprawa graficzna serwera jak i strona techniczna !

Żadnych lagów i tylko czysta gra :]

 

ZAGRAŁ BYŚ ???

OCEŃ TEN POMYSŁ !!!

Opublikowano

Dobre, fajny pomysł, jeżeli wykonanie będzie dobre to na pewno ludzie będą grać, ale jeżeli się nie postarasz to nie ma mowy.

KHA`ZIX!

Opublikowano

Z czasem serwer się znudzi. Myślę, że nie ma sensu robienie tego serwera.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

ellanore - mi chodzi o jakaś działeczke w obozie swój kącik :D a nie dla każdego i żeby coś kosztował ! :D

Mrostry0407 - było ??? a podasz jakiś serwer chętnie zagram zobacze czy o to mi chodziło

-outi- - możliwe ale jak by coś było ciekawego co 2 tyg ? np. dalsza cześć mapy ?? :D

Paula123x - ja bym modifikował przez plugin żadnych modów :]

Opublikowano

Ja proponuje zrobić kilka typów bossów zombie. Będziesz je respił co jakiś czas i stale dodawał nowe (mocniejesz).

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

No no fajny pomysł na serwer no ale to co up co zrobisz jak już się znudzi i ludzie nie będą już wbijali na serwer?.Może nowa mapa to poprawi no ale średnio wygląda.Najlepiej jak byś kupił dedyka np na 2 tygodnie i zobaczył jak to wszystko się potoczy.

Opublikowano

Było-minecrafci.pl - tak sie nazywa sie, oni juz to zrobili i to bardziej zawansowanie-po smierci szlo sie do piekla/nieba, zeby wydostac sie z piekla albo trzeba bylo czekac 15min, albo zabijac tym samym skracając czas pobytu-kazda smierci (swoja) go przedłużyła

Aktualnie siec przenosi sie na inna maszyne z serwerami.

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Zaxer - czyli już nie ma tego serwera ??? jak jest podaj IP :D

F3AR. - maszynę bym kupił na 1 mieś a potem by się zobaczyło

Oxelon - dzięki :]

Mrostry0407 - ale były dokładnie takie same ? bo mój by był coraz to nowsze rzeczy :] inny obóz może inne stwory wielke zombie itd.

-outi- - modifikować tylko że bez modów :]

Opublikowano

Planujesz to zrobić na pluginach czy modyfikacjach ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Tylko że widziałem Angielski serwer podajże podobny pomysł ale bez tego obozów i miał 150 slot na 150 cały czas tylko z rana i w nocy tak od 8 do 23.00 był full :D i bez modifikacji :D

Opublikowano

To tak jak piszę: Wklej EpicBoss (chyba dobrze napisałem) i zrób kilka mobów. Następnie nadajesz komende w pluginie (nie pamiętam nazwy, ale jak chcesz mogę poszukać) i respi Ci automatycznie moby - zombie zrobione w pluginie EpicBoss.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

-outi- - że da się tak zrobić :D ale jak narazie nie potrzebne mi :D

 

Wszystko da radę zrobić tylko trzeba chcieć ;)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Możliwe że powstanie taki serwer na próbę ale to już po wersji 1.4 :D

 

Bede pewnie potrzebował budowniczych i z jeszcze 1 technika który ogarnia i żeby umiał tworzyć pluginy :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...