Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG+Surv][Frakcje][Prace]Dark Age - Średniowiecze (TESTY) [NPC][Smoki][Realna pogoda][Narkotyki]


Ruci00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dark Age

Średniowiecze

BETA

Informacje:

  • Adres IP: 37.59.7.65:55441 (na czas testów bez domeny)
  • Rodzaj: RPG mieszany z Survivalem
  • Typ: dedykowany
  • Potwory/zwierzęta: tak
  • Premium: nie
  • PvP: tak
  • Sloty: 100
  • Whitelist: nie
  • Nether: tak

Ekipa:

  • Administratorzy: Ruci00, Koowlik
  • Moderatorzy: Szysza, _NaMeLesS_, RoninSS

Opis serwera:

  • Serwer działa przy pomocy najnowszej wersji stabilnej CraftBukkit.
  • Zawiera kilka autorskich pluginów.
  • Na mapie znajduje się duże miasto zbudowane przez administrację serwera.
  • Twoim zadaniem jest być najlepszym (samemu lub frakcyjnie).
  • Staramy się wprowadzić tzw. żywe miasto, czyli każdy budynek czemuś służy (na razie jeszcze tego nie ma).
  • Administracja serwera stara się służyć pomocą oraz przyjmie wszystkie propozycje i skargi co do serwera.
  • Tworzymy serwer mający stać się jednym z lepszych w Polsce!

Zachęcamy do grania i komentowania poniżej! :>

35672.jpg

12360.jpg

10386.jpg

Opublikowano

zapowiada sie niezle szkoda ze jest orebfuscator ;/ crashuje mi gre co 5 minut jako antyxray lepszy jest otherdrops (drop diamentow ze stona) wyrównuje on szanse na znalezienie diaxow i do tego jest lekki i nie crashuje gry .

Opublikowano

zapowiada sie niezle szkoda ze jest orebfuscator ;/ crashuje mi gre co 5 minut jako antyxray lepszy jest otherdrops (drop diamentow ze stona) wyrównuje on szanse na znalezienie diaxow i do tego jest lekki i nie crashuje gry .

Czy to znaczy, że masz pan X-Ray'a? xD

Opublikowano

Jakoś innym nie crashuje. Ogarnij sobie Minecrafta to pogadamy.

 

BTW Przypominam, że to są testy serwera. Znalazłeś jakiś błąd? Zgłoś to, a serwer będzie lepszy!

35672.jpg

12360.jpg

10386.jpg

Opublikowano

Ładna reklama to myślę że serwer tez dobrze się zapowiada ;)

Wejdę i ocenie i dam edit w razie co ;]

 

Edit: Serwer zaje**** zapraszam wszystkich serdecznie

Opublikowano

Na 100% wbije. Servery z średniowiecznym klimatem przyciągają mnie jak magnes. Pomysł "żywe miasto" jest bardzo dobry. Dołączę komentarz jak wbije.

Opublikowano

Dziękujemy za dobrą opinię :> Oczywiście żywe miasto dopiero jest w powijakach, ale co nieco już jest :>

35672.jpg

12360.jpg

10386.jpg

Opublikowano

Jest zimno - jesteś na śnieżnym biomie to spada Ci życie. Jest Gorąco jesteś na pustyni odbiera Ci życie. ;]

Hę?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...