Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

McAtlantisPL (5slotów chwilowe) Survival


heekaon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

McAtlantisPL

informacjeo.png

083.gif Adres IP:188.165.17.193:8157

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:5

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

World Guard,World Edit,Permissionsex, FalseBook, PlayerStatusSigns ITP ITD

ekipab.png

HeadAdmin - Swiety Moderator - zfeex

infododatkowe.png

Serwer dopiero wystartował i będziemy go dalej rozwijać ... Lecz do tego trzeba dużo pracy i wysiłku :P. Jeśli Tobie się serwer na razie nie podoba ? Wejdź za parę dni/tyg a zobaczysz ;p

mca.png


Opublikowano

Serwer ma 335 mb ramu. (Wiem, że to nie dużo, ale liczba slotów też wysoka nie jest) Aktualnie zmieniam paczkę pluginów na Treekt'a więc mam nadzieje , że błędów nie będzie :P

Pluginów jest łącznie 81.

Opublikowano

Serwer ma 335 mb ramu. (Wiem, że to nie dużo, ale liczba slotów też wysoka nie jest) Aktualnie zmieniam paczkę pluginów na Treekt'a więc mam nadzieje , że błędów nie będzie :P

Pluginów jest łącznie 81.

 

ŻE ILE PROSZĘ !?

81 pluginów - 335 mb ramu

5 slotów.

Na jeden slot 67 mb ramu + pluginy....

No zobaczymy czy nie ma lagów

  

Opublikowano

Wysłuchałem twojej rady i teraz jest ok. 20 pluginów :P Lagów raczej nie ma.

NOWE IP!!!!!!!!!!!: 188.165.21.150:8074

Opublikowano

A więc nadal lagi są - wiadome.

Kompletnie nie zrobione permissions.

Nie ma dostępu do podstawowych komend.

Pliki serwerowe pobrane z internetu nawet nie skonfigurowane :D

Wszędzie informacja dot. Vip'a.

 

Przytoczę śmieszną rozmowę:

 

xxx: Gdzie mam składać podania na admina ?

Admin: Do mnie

Admin: ale wczesniej musisz kupic vipa

xxx: fajny zart....

Admin: /kick xxx 5min. przemysl to co powiedziales.

 

________________

Po napisaniu tego posta dostałem bana.

Nie polecam.

  

Opublikowano

Jezu ja postawiłem posta tego ... i się tego wstydzę chciałem tam dostać moderatora i dlatego zrobiłem to ale jak zobaczyłem co wszyscy piszą ... wstydzie się /.../

mca.png


Opublikowano

Jezu ja postawiłem posta tego ... i się tego wstydzę chciałem tam dostać moderatora i dlatego zrobiłem to ale jak zobaczyłem co wszyscy piszą ... wstydzie się /.../

Serwer ma tylko 10 slotów i dwóch adminów mało graczy nie ma sensu więcej osób z administracji moim zdaniem.

No cóż nowy serwer nie pogram :]

 

Jezu ja postawiłem posta tego ... i się tego wstydzę chciałem tam dostać moderatora i dlatego zrobiłem to ale jak zobaczyłem co wszyscy piszą ... wstydzie się /.../

Trzeba umieć przyjmować krytykę ;)

Poprawcie swój serwer to będzie ok bo na razie to wygląda tak:

 

Kup vip'a ----> dam Ci op'a -----> przedłużę serwer

  

Opublikowano

post_offline.png DamianPL12 dopiero zaczynam więc, daj mi trochę czasu... :P Jeśli chodzi o tą rozmowe możesz podać nick tego admina?

PS: Na serwerze nie ma lagów! Nie wiem może ty masz coś z netem, pytałem się ludzi i mówią, że czysto bez jakichkolwiek zacięć.)

 

Podaj nick, odbanuje... Skoro tak się znasz to mógłbyś przecież początkującemu pomóc. (Krytykę przyjmuje, ale uszanujcie to, że zaczynam i nie będzie od razu "bajecznie":)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...