Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Boku Wa Tomodachi ga Sukunai - dyskusja


Tsakui

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oglądałem jakiś czas temu, ocena 2/10. Straszny gniot

Nazywasz tak jedną z najlepszych i najśmieszniejszych komedii anime, ze świetnym fanserwisem i fajnymi postaciami. Z postaci to chyba jedynie Rika niezbyt mi się podobała.

, jedynie ten chłopak główny bohater wydawał się być spoko ale te dziewczyny to takie głupie.

To dosyć zwariowana komedia, więc trzeba rozumieć co się ogląda. Właśnie główny bohater był inny.

Zresztą już sama słodycz Kobato i Marii przyciągała do tego anime.

W ogóle cała koncepcja anime mi się nie spodobała.

Dla mnie właśnie to jedna z najlepszych komedii anime. Bije na głowę większość szkolnych komedyjek.

W dodatku fanserwis i humor to jedne z największych zalet tej serii. Jednak polecam wyłącznie wersję BD.

Jedna z tych produkcji, co zobaczyć, zastanowić się nad tym co tu się właśnie stało i zapomnieć.

O tym anime to prawie nie da się zapomnieć. Już dawno temu je oglądałem, a wiele scen dosyć dobrze pamiętam.
Opublikowano

Anime takie w miarę do obejrzenia z nudów :> Główny bohater całkiem spoko tylko te jego "Co mówiłaś , nie słyszałem" itp było trochę denerwujące do tego ta jego ucieczka gdy

Sena powiedziała mu o małżeństwie.

  ;d Końcówka mi się spodobała bo wreszcie

Yozora wyjechała i Sena dostała zielone światło :D

Reszta postaci była spoko dało się ich "polubić" ;d

IDcncno.png

Opublikowano

Anime takie w miarę do obejrzenia z nudów

Z nudów to można obejrzeć Danmachi. :)

Jednak to anime jest idealne na poprawę humoru.

Końcówka mi się spodobała bo wreszcie

Yozora wyjechała i Sena dostała zielone światło :D

 

Mi też się bardzo podobała, ale gdzie III sezon. Anime mimo wszystko niedokończone.

Reszta postaci była spoko dało się ich "polubić" ;d

Kobata, Maria, Sena to największe zalety, ale Yozora również wnosiła sporo dobrego do tej serii.

 

Co ciekawe w tym anime jest chwilami bardzo mocny fanserwis, a nawet gwałty.

 

https://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=9206

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...