Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Game 2089 edit by Sasori - Aktualizacja


DarkNightxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gówno a nie działa.

Jakiś shit, nie polecam tego pobierać.

 

Zwykłe game, zadne diffy nie dzialaja.

 

nie ma zadnego 30k rangi, nie ma usunietego podatku, nie ma zadnej komendy mob.spawn, nie ma 125 statusu.

Wiecej nie sprawdzalem bo szkoda czasu na syf

Opublikowano

Diff na 30k rangi to był backdoor, więc jeśli kolega go wgrał to wgrał wam backdoor, a wy nadal to ściągacie i testujecie zamiast zrobić sobie swojego game :)

Opublikowano

Fajnie , fajnie tylko to mnie intryguje:

 

29.Raty 4000%

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kurde ziomek jestem jeszcze zielony w tych sprawach mógł byś powiedzieć gdzie to mam wgrać ?

Zależy jaki pliki masz, czy korzystają z jednego game na ścieżkach,

czy korzystają z paru ale przeważnie jest jeden,

A więc wgraj go do:

 

/usr/home/nazwa/share

-tam gdzie piszę nazwa, tam musi być nazwa plików np. game, files, rw3 itd.

 

Nadaj prawa 777 i to tyle :P

 

Edit. Oczywiście zatrzymaj serwer przed tą operacją :D

derin.png

Opublikowano

14.Nie potrzebujemy szkła intuicji, a po użyciu nie tracimy go

 

Moze mi to ktos wytlumaczyc ?

 

skoro nie potrzebujemy (ja rozumniem to tak - nie trzeba miec go w eq) to jak mozna go stracic ?

athlonsygnaturka.png

  • 3 miesiące temu...
Rekrut
Opublikowano

Czy tylko u mnie po dodaniu tego użyciu tego game nie działa dodawanie statusów tzn, nie wyskakuje podniesienie ?

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...