Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak w BIOSie ustawić aby czytał system z płyty?


Burned123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam czysty dysk twardy i chce wgrać na niego Windowsa Vista ale nie wiem jak ustawić aby czytało mi system z płyty.

Pracuje na starym sprzęcie.. ale raczej to nie powinno robić różnicy... Dołączam parę SS.

 

Po włączeniu komputera jet "pip" i takie coś wyskakuje:

AHZ9V.jpg

 

Naciskam F4:

qU3qk.jpg

 

Idę do Boot:

cBrCy.jpg

 

I mam tylko takie cos:

jyIlR.jpg

 

 

Pomocy! Wynagrodzę Lajkami.

Opublikowano

rozkręć kompa i zobacz czy kable są podłączone ten od zasilacza i od płyty głównej jak tak to posprawdzaj czy nie są podziurawione a jak nie są podłączone i podziurowane to podłączi wejdź do biosu i ustaw 1st boot device na cd rom/ dvd rom

404 sygantura not found
 

Opublikowano

jak ustawi kiedy mu nie wygrywa !

 

ma coś xle ustawione, zmontowane że nie wykrywa i są błędy przy starcie

 

zmień slot albo pobaw sie zworką ustawiając napęd CDROM na MASTER / SLAVE / CABLE SELECT , w końcu go zobaczy i w biosie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Próbowałem pobawić sie kabelkami.. oraz tymi tzw. taśmami no ale nadal to samo..

Znalazłem drugi komputer lecz problem był taki że nie przesyłało obrazu do monitora.. choć all było podłączone..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...