Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NewWinterCraft ! Serwer tekkit standardowa paczka 24/7 ! FB (szuak 2 administratora do serwera !


maetiniarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg NewWinterCraft

 

Informacje3.png

 

strzalka.gifTYP: Serwer Tekkit

strzalka.gifSloty: 18(+2 dal adminow)

strzalka.gifIP: 188.165.245.228:25665

strzalka.gifPotwory: Wszystkie dostępne

strzalka.gifZwierzęta: Wszystkie

strzalka.gifPvP: on

strzalka.gifPremium: off

strzalka.gifNether: on

strzalka.gifBialaLista: on

TeamSpek:188.165.245.228:9994

188.165.245.228:9995

( Jeden 10 slotowy drugi 25 slotowy)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Administracja5.png

Turbo

(Szukam drugiej osoby )

 

pluginy3.png

Standardowe pluginy tekkit

 

InformacjeDOT3.png

http://www.fileshare.ro/e3858381

To jest tekkit tam czeba matoms updatowac i to tyle (:

skan:

https://www.virustot...sis/1350158640/

wykaz jest dobry (:

Podania na w-h pisac na mpcforum pod tematem

Tak ma wyglondac podanie na wh

Wiek:

Nick:

Powod dla którego chcesz u nas zagrac:

Serwer jest w naprawie po obniżeniu slotów (przykro nam sami żałujemy)serwer znowu wystartuje

 

 

Generator by -outi-

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Icecurser

Powod dla którego chcesz u nas zagrac:Ponieważ lubię pomagać innym jestem średnio ogarniety w komendach (ale się staram) i nikt na mnie nie narzekał miałem nawet swój serwer ale on nie wypalil.

 

Proszę o szybką odpowiedź

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Rizzax

Powod dla którego chcesz u nas zagrac: Byłem wiele razy administratorem znam komendy ok. w 70% . Myślę że server będzie ciekawie się rozrastał.

mca.png
Opublikowano

Wiek:15

Nick:fryzeek

Jestem dobrze ogarniety w komendach i pluginach miałem serwer który stoi ale go nie odpalam.Powód:nie ma kto na nim grać

Opublikowano

Wiek:13

Nick:Draug

Powod dla którego chcesz u nas zagrac:i lubie pomagac znam sie na cmd umiem zakladac cuboid na cuboid wylaczyc pvp i w sumie znam wszystkie cmd admina

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Scooobany

wbam o graczy i znam wszystkie prawie komendy na admina

Wiesz co mnie dziwi ze napisales 2 podania to up to 1

Wiek:15

nick:MrDawko

wbam o graczy lubie budowac i znam komendy na admina

a to jest to 2 ale inny nick jak sie wytlumaczysz ?

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Wiek:12

Nick:cro87

Powod dla którego chcesz u nas zagrac: Lubię tekkita, lecz jeszcze nie wszystko ogarniam

//Czasami lubię zamknąć się w szafie i udawać, że jadę windą.

Opublikowano

Wiek:11Lat

Nick:LanoMC

Powod dla którego chcesz u nas zagrac:Chciałbym tu zagrać Ponieważ lubię Tekkita i dawno nie grałem na FB (tekkita) więc chciałbym zagrać


 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...