Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Migająca ręka i skrzynie


PilaHarataPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem jestem po formacie zainsalowałem wszystko co trzeba i zauważyłem, że skrzynie mi dziwnie migają raz jaśniej i ciemniej oraz, że moja dłoń ( w grze oczywko.) też miga. Spotkał się ktoś z was z tym problemem proszę o pomoc.

Siema i nara

Opublikowano

Ja tak mam na laptopie.

Próbowałem wszystkiego i nic nie pomogło. :<

Spróbuj przeinstalować sterowniki do karty graficznej. ;)

 

Zainstaluj NOWSZE sterowniki. Jak nam podasz model karty graficznej, to dam ci linka do sterowników i wytłumacze jak to zrobić

Opublikowano

To pobierz o jedną/dwie wersję starsze stery.

Niektóre nowe stery są coraz gorsze, spróbuj zwyczajnie zdowngradować wersję sterów.

 

Spróbuj GameBoostera, OptiFine, to też może pomóc, choć nie jestem pewien.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

@UP

Next raport. I ogarnij kuta.. ortografie .

@Topic

Pobierz starsze sterowniki w opcjach wez uruchom OPENGL w minecrafcie i zniknie .

Mi to podziałało .

Jeśli ci pomogłem możesz dać mi Like !

To mnie zmotywuje do pracy.

Nie prosze cię o tak wiele :)

Opublikowano

Tak tylko, że do tej karty graficznej nie aktualizowano sterowników od Maja a ja na początku Sierpnia robiłem też format i użyłem tych sterowników i dobrze było.

Siema i nara

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...