Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SuccessCraft[Dedykowany][No Lag][No-Premium][Surv+FB]


Zimny4Ever

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapytam się co gracze mówią , pytamy się o coś 10 razy , żaden (jest ok. 4 adminów) nie może odpowiedzieć. Aktualnie nikt nic nie pisał odnośnie adminów. Więc nie zmyślaj bzdur i powiedz prawdę.

Jeżeli 5 graczy pyta się o coś innego w tym samym czasie to jest chaos więc administracja odpowiada każdemu po kolei i nie ma tak że komuś nie odpowie. Odpowie ale po pewnym czasie.

Jest taka sytuacja:

5 Graczy ma sprawę

3 graczy prosi o działkę to my się dzielimy i zady daje komuś działkę.

a pozostałych 2 graczy czeka na odpowiedź.

943e870d09b2ce32cb2593a30e9fcb56.jpg

 

Kliknij , a dostaniesz pączka. :)

Opublikowano

Jeżeli 5 graczy pyta się o coś innego w tym samym czasie to jest chaos więc administracja odpowiada każdemu po kolei i nie ma tak że komuś nie odpowie. Odpowie ale po pewnym czasie.

Jest taka sytuacja:

5 Graczy ma sprawę

3 graczy prosi o działkę to my się dzielimy i zady daje komuś działkę.

a pozostałych 2 graczy czeka na odpowiedź.

Zacznę od tego ,że gdy ja i kolega pytaliśmy o kopalnie było 2 innych graczy . Nawet nie mieliście wtedy 10 graczy. Więc proszę nie kłamać :)

Opublikowano

Zacznę od tego ,że gdy ja i kolega pytaliśmy o kopalnie było 2 innych graczy . Nawet nie mieliście wtedy 10 graczy. Więc proszę nie kłamać :)

 

ja tylko przedstawiam jakie są sytuacje że trzeba czekać na odpowiedź

@ tzn. przedstawiłem tylko jedną.

 

Odpowiedź na twoje pytanie:

cuboida nie ma za terenem spawnu wiec już tam można kopać. Zrobiliśmy dla was /warp kopalnia

943e870d09b2ce32cb2593a30e9fcb56.jpg

 

Kliknij , a dostaniesz pączka. :)

Opublikowano

O Boże jakie lagi, wchodzę na serwer biegną do mnie potwory i na lagach mnie biją. :)

 

sorki za lagi ale w tedy używałem World Edit i zaznaczałem duże tereny.

Przepraszam.

943e870d09b2ce32cb2593a30e9fcb56.jpg

 

Kliknij , a dostaniesz pączka. :)

Opublikowano

Ok. Serwer po pewnym czasie zostanie zamknięty i kończymy z serwerami. TS3 już będzie zamknięty jutro. Ale puki co do końca ważności serwera to on będzie.

943e870d09b2ce32cb2593a30e9fcb56.jpg

 

Kliknij , a dostaniesz pączka. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...