Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Drophack na wszystkie prywatne serwery.


Exíle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ach zapomniałem dopisać najważniejszej rzeczy, przepraszam bardzo. Zaraz dodam to także do pierwszego posta.

Zakładamy PT, zapraszamy drugą postać, wyłączamy drugą postać i możemy na postaci na której założyliśmy PT iść kraść. Zróbmy te PT na każdym CH i lajtem po wszystkich mapach kradniemy.

Opublikowano

Wielkie THX.

beznazwy1hh.jpg
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zarobić ok. 2500 PLN brutto miesięcznie
w internecie, nie wychodząc z domu - na tej stronie wszystkiego się dowiesz
Pozdrawiam, reedy66.

Opublikowano

Xenox jak xenox, ale także na tiverii nie da rady odpalić kamermoda bo ciągle wywala.

Także te; GondorMT2 i Extreme S2

Nie liczę jeszcze przypadków z zagranicznymi serwerami.

Opublikowano

Honor zwracam, że kamermod działa na tiverii. Kolega po prostu skłamał, że zrobił to co napisałeś w poradniku i go dalej kicka, po prostu mnie oszukał, bo sam teraz to sprawdziłem i śmiga.

No to jak gramy na kamerze na tiverii to oni i tak nam wlepią po 3 dniach bana na 30 dni, więc..

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie, wchodzisz na 2 konta. Na tym którym chcesz kraść zapraszasz do PT swoją drugą postać, przyjmujesz i logasz drugą postaciąi juz.

Opublikowano

No może będzie działać na jakies serwer hamachi ...Bo na prywatne serwery i Metin2 PL jest drophack w Kamer Modzie

 

No ale po co ci na serwer hamachi drop hack, a co do kamera to sa bany za niego wiec taki programik to prawdziwe cudo.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Da ktoś link do pobrania bo nie moge ze SH

"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."

 

 

62774715829b0760f1b4d381985b9b7a.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...