Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pompejszyn (Serwer podobny do kwadratowej masakry)


Pompejszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Serwera nie polecam.

Dlaczego?

1. Admin(Pompa) tepa się co chwile do graczy/strzela do nich z łuku i płacze/wyzywa jak się go zabije(po tepaniu do mnie bił dziś, ale dostał i płacz:D).

2. Dom na 60% sam sobie podpalił lawą(nie wiem dlaczego), albo inny gracz mu podpalił, a zbanował 3 osoby będące na serwerze(nie, to nie płacz zbanowanego, ale piszę jakie są fakty).

3. Lata po mapie i często jest na creativie(raz mu się pomyliło i napisał ;gamemode 0 zamiast komendę normalnie i wyszło na jaw).

4. Jest ogólnie nieogarnięty:)

 

Do tego około 30h pracy nad "domem" poszło się paść przez jego "widzi mi się"(dał bana, a miał propozycję odbudowania chaty, do tego akurat ja pierwszy gasiłem i pisałem, że się pali, a na miejscu zdarzenia był ktoś inny przede mną(lol)).

Więc serwera NIE POLECAM

Pozdrawiam:)

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:PackFlamePL

Wiek:15 lat

Czy masz mikrofon:Nie :/ ale będę miał za 1 tydzień

Czy bedziesz z nami gadal na ts?:Gdy kupię mikrofon to jasne, że tak

 

Witajcie!

Serwera nie polecam.

Dlaczego?

1. Admin(Pompa) tepa się co chwile do graczy/strzela do nich z łuku i płacze/wyzywa jak się go zabije(po tepaniu do mnie bił dziś, ale dostał i płacz:D).

2. Dom na 60% sam sobie podpalił lawą(nie wiem dlaczego), albo inny gracz mu podpalił, a zbanował 3 osoby będące na serwerze(nie, to nie płacz zbanowanego, ale piszę jakie są fakty).

3. Lata po mapie i często jest na creativie(raz mu się pomyliło i napisał ;gamemode 0 zamiast komendę normalnie i wyszło na jaw).

4. Jest ogólnie nieogarnięty:)

 

Do tego około 30h pracy nad "domem" poszło się paść przez jego "widzi mi się"(dał bana, a miał propozycję odbudowania chaty, do tego akurat ja pierwszy gasiłem i pisałem, że się pali, a na miejscu zdarzenia był ktoś inny przede mną(lol)).

Więc serwera NIE POLECAM

Pozdrawiam:)

Na pewno tak nie jest

mca.png

Opublikowano

Przepraszam za spam, ale PackFlamePL jeśli nie wiesz jak jest to się nie wypowiadaj.

Mogą to potwierdzić gracze(np. Delfin).

Pozdrawiam

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Nick:Settanen

Wiek:13

Czy masz mikrofon:Tak mam

Czy bedziesz z nami gadal na ts?:Tak będę rozmawiał.

 

Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam Settanen.

Opublikowano

Napisalem zgloszenie(jest wyzej) i zostalem dodany ale gdy chce wejsc na serwer pisze "You are not white-listed on this serwer"

 

Moj nick to:Shadequester

 

Wczesniej udalo mi sie wejsc ale mapka nie wygladala jak na zdjeciach w pierwszym poscie,nikogo nie bylo i byly straszne lagi

Opublikowano

JA :

Nick:plewa7

Wiek:15lat

Czy masz mikrofon:ta

Czy bedziesz z nami gadal na ts?: tak ,albo na skejpie

 

kolega ę

 

Nick:Kocuurekk

Wiek:15lat

Czy masz mikrofon:ma

Czy bedziesz z nami gadal na ts?:tak , albo skype

Opublikowano

63625047500015683119.png

06965667120385774809.png

 

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra

 

strzalka.gif Sloty: 10

 

strzalka.gif IP: 89.231.6.21:25572

 

strzalka.gif Potwory: Tak

 

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

 

strzalka.gif PvP: Tak

 

strzalka.gif Premium: Nie

 

strzalka.gif Nether: -

 

strzalka.gif BialaLista: Tak

 

 

 

Aby wejść na serwer napisz podanie poniżej.

 

 

 

 

Nick:

Wiek:

Czy masz mikrofon:

Czy bedziesz z nami gadal na ts?:

 

 

Proszę o budowanie sie kolo spawnu.

 

 

91369591371332256229.png

82744792363515952866.png

Nick:TheKicu

Wiek:13

Czy masz mikrofon:Tak :D

Czy bedziesz z nami gadal na ts?: Czemu Nie :D

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...