Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DiaxCraft[piłka nożna][automatyczne działki][Spolszczone SurvivalGmes][Frakcje][automatyczny spleef][Dedyk]


Diaxower

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

DiaxCraft

informacjeo.png


083.gif Adres IP:diaxcrafcik.csrv.cc
083.gif Typ Serwera:SurvivalGames + Survival + Piłka nożna + działki + Frakcje
083.gif Potwory:Tak
083.gif Zwierzeta:Tak
083.gif PvP:Tak
083.gif Premium:Nie
083.gif Sloty:40 [mozna powiekszyc]
083.gif Biala Lista:Nie
083.gif Nether:Tak
083.gif On/Off: ikonkabf.png


pluginyy.png
Na piłkę nożną :) na auto działki :) SurvivalGames itp

ekipab.png
Diaxower - HeadAdmin

KaszczaPL - VCHeadAdmin

Matikos07 - VCHeadAdmin

Pawi53 - Administrator

Ozzil - Administrator

Synek955 - Administrator

matir1602 - Administrator

infododatkowe.png
Chcesz działkę ?
- Wpisz na serwerze /warp wolnedzialki
- Tam masz dalsze informacje jak dostać działkę.
____________________________________________
Chcesz zagrać w piłkę nożną ?

- Wpisz /pilka
- Aby wyjsc z gry[meczu] wpisz /wyjdz
____________________________________________
Chcesz zagrać na Spolszczonym SurvivalGames ?

- Wpisz /sg join
- Aby wyjsc /sg leave
____________________________________________

Automatyczny spleef

w któtce

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Więc tak, Mapa spawnu taka sobie, niby automatyczne działki... lecz strasznie małe. Textury zalecane przez serwer, moim zdaniem takie dziecinne.. Serwer ogółem oceniam na 5/10. Pozdrawiam NICEXDD.

Opublikowano

Mam problem . Ściągnołem sobie Minecrafta . Wchodze . Loguje sie bez wpisywania nicku i hasla . biore tryb offline . Klikam multiplayer , wpisuje IP tego serwa i jakos nie moge sie polaczyc . PLS pomocy :D . Piszcie co robie zle .

Opublikowano

Mam problem . Ściągnołem sobie Minecrafta . Wchodze . Loguje sie bez wpisywania nicku i hasla . biore tryb offline . Klikam multiplayer , wpisuje IP tego serwa i jakos nie moge sie polaczyc . PLS pomocy :D . Piszcie co robie zle .

 

bo musisz haslo sobie i login wpisac albo sciagnij sobie MinecraftSP [pirat]

Opublikowano

SurvivalGames spolszczone jest na tym forum, więc nie czyni to serwera wyjątkowym. Prezentacja słaba moim zdaniem mało opisana rozgrywka, która jest ważna na serwerze. Administarcji więcej nie było ? 1/4 serwera to administracja. Proponuje jeszcze zrobić rekrutacje na modów/kidmodów. Dla twojej wiadomości refresh robimy co 24 godziny.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Super Serwer fajnie się na nim gra miła Administracja

:)

naprawdę polecam grę na tym serwerze

RivCraft - Nie tylko klocki!


IP serwera: S1.RivCraft.pl


Opublikowano

Więc tak, Mapa spawnu taka sobie, niby automatyczne działki... lecz strasznie małe. Textury zalecane przez serwer, moim zdaniem takie dziecinne.. Serwer ogółem oceniam na 5/10. Pozdrawiam NICEXDD.

 

Działki są duże bo są 20x20 i bez limitów wysokości

A tekstur serwerowych nie musisz mieć

A i jeszcze spawn jest nie duży i jest wszystko blisko dlatego nie ciężko się po nim poruszać

jeszcze do tego miła Administracja to już w ogóle Extra

Nie zgadzam się z twoją oceną

RivCraft - Nie tylko klocki!


IP serwera: S1.RivCraft.pl


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...