Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Minecraftowicze FreeBuild/Survival Musisz to zobaczyć


junior9928

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś chciałbym wam przedstawić serwer Minecraftowicze.pl

IP:
s39.csrv.pl:13408

Sloty: 20

1350137602-U554535.png

 

Jest to serwer typu Half-Survival [FreeBuild/Survival] a więc polega to na tym że mamy zasady z FreeBuilda i Survivalu

Freebuild

-Dostaniesz działkę na zbudowany dom

-Możesz być spokojny o skrzynkę i inne

Survival:

-Buduj gdzie ci się podoba

-Walcz z kim ci się podoba

-Rób co chcesz

 

 

1350138086-U554535.png

 

Niestety prez X-rejowców jest na to zabezpieczenie na którym cierpią wszyscy

Niestety wszystko dropić będzie ze stone

-Żelazo 2,5 Procenta szansy od 51 w dól

-Złoto 1.5 Procenta szansy od 35 w dól

Diamenty 0,5 procenta szansy od 21 w dól

Emeraldy 0.01 na drop od 14 w dól

Reszta czyli Węgiel,Redstone,Lapis dropią z rudy

bardzo mi przykro że ekipa dała takie zabezpieczenie ale jest

to konieczna procedura preciwko X-rejowcom

 

1350138532-U554535.png

 

Munioo-Właściciel

 

Holde_R-Właściciel

TheKrabik-Technik

 

1350138689-U554535.png

 

Jeżeli chodzi o VIP wyróżniamy ich 3 typy

SilverVIP

KitSVIP

3 diaxy

20 żelaza

4 Gold Aple (Słabsze)

1 Stak wybranych Itemków (oprócz Diaxów,Żelaza,Złota,Emeraldów

GoldVip

KitGVIP

Złote eq

Kompas,Zegarek

6 Diaxów

32 Złota

15 GoldApple (Słabszych)

3 Staki Wybranych Itemów

DiamondVIP

KitDVIP

Żelazne

Kompas,Zegarek

12 Diaxów

32 Złota,20 Żelaza

5 GoldApple (Lepszych)

5 Staki Wybranych Itemów

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

Witam chciałbym się zapytać czy potrzebujecie ludzi do budowy serwera, jeżeli tak to zgłaszam się....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...