Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Widzialny i niewidzialny lvl na raz.


kier0wnik!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry

Bawiąc się dzisiaj w dif majstra :P Przypadkowo odkryłem ciekawą rzecz

Dzięki temu dif'owi będziecie mogli dać za pomocą /a nick 0 (poziom 0 oraz niewidzialny lvl

Może komuś się to przyda może nie ..

Raczej nie .. :P

Ale to taka ciekawostka =)

Zawsze można dać quest, item który po założeniu daje lvl 0 a po zdjęciu przywraca tamten ,w związku z czym

jesteśmy anonimowi lvlowi :D

Game_2089_32
0008EF35: 01 00

 

Przed:

v5 = MINMAX(1, v4, 255);

Po:

v5 = MINMAX(0, v4, 255);

 

Dowód :

1350079101-U699314.jpg

4funmt2.pl

Opublikowano

Nie no dobre...

Spoko to wyglada

Odrazu mi sie sami wiecie jakie czasy przypominaja <3

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Nikt nie załapał, że lvl obok nicku znika tylko wtedy gdy mam 0 lvl?

 

Zawsze można dać quest, item który po założeniu daje lvl 0 a po zdjęciu przywraca tamten ,w związku z czym

jesteśmy anonimowi lvlowi :D

Nie da się cofnąć poziomu nawet zapytaniem SQL (game przy odświeżaniu danych nadpisze nasz poziom)

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Brak lvl obok nicku podczas gdy wszyscy inni mają to +5 do lansu

 

+5 do lansu, +10 rispekt, +15 do zajebistości

 

@topic

Może to jest bez sensu, ale i tak coś dla odmiany.

Zostawiam like na zachętę i czekam na kolejne odkrycia.

pIOuQ29.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/607508-ss-inni-maja-lv-obok-nicku-a-ja-nie-mam-pompa-d/

 

Mówisz o tym moim ssie?

 

Jak zwykle każdy wszystko wiedział, szkoda że tylko na pokaz.

Opublikowano

Mało przydatne zmienimy sobie lvl i po relogu np całe nasze założone eq zostanie zdjęte a jak bd mieli full eq to wypadnie na ziemie

Pliki GladoR s1/ Divine / GladoR'a s2 medium/hard

Możemy się jakos dogadać w sprawie plików PW

 

New Project Start Workout

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...