Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MC.HARDCORE.EU - [Dedyk] [Hardcore] [New] [Brak lagów] [Aktulizacje codziennie]


chomik98.12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa serwera

 

MC.HARDCORE.EU

 

 

IP serwera

 

91.121.2.98:25595

 

 

O serwerze

 

 

Serwer jest typu HardCore !

 

Czyli gdy dedniesz dostajesz bana

 

u nas jest on na 1 dzień !

 

 

Stwory na serwerze są na Normal !

 

 

PvP jest włączone !

 

 

Team serwera to :

 

Afryka321 - HeadAdmin

 

SaFaR12 - Moderator

 

 

Pluginy są dobrane do serwera !

 

 

WhiteList : Wyłączona !

 

 

BONUS : to jest że można założyć gildie

 

(nie ma pluginy Factions , jest inny !)

 

 

Jak zacząć

 

 

 

 

Na początek trzeba się zarejestrować

 

/register <haslo> <haslo>

 

później trzeba wyjść i wejść (by nie stracić itemków)

 

i /login <haslo>

 

 

Teraz przejdźmy dalej :

 

 

ETAP I

 

Gdy jesteśmy już na serwerze warto przeczytać zasady i inne rzeczy na spawnie.

 

Czyli pozwiedzaj spawn (nie wychodź za czerwone pochodnie).

 

Jak widzimy mamy początkowe itemki :]

 

Warto zabić parę świń !

 

 

ETAP II

 

Gdy zrobiliśmy to wszystko warto zawrzeć znajomość !

 

Napisz do kogoś czy nie chcę z tobą grać !

 

Ostrożnie dobieraj przyjaciół !

 

 

ETAP III

 

Jeśli mamy kumpli idzmy z nimi !

 

Jeśli nie ostrożnie ucieknij ze spawnu !

 

Czyli tam gdzie ludzie cię nie znajdą i odbiegnij trochę od spawnu !

 

 

Zacznij Grać !

 

 

FAQ

 

Q:Czy są działki !

 

Odp: Nie ma , to hardcore budujesz się gdzie chcesz !

 

 

Q:Czy da się kupić Admina/Mod'a/Gm (inne)

 

Odp:Nie da się tylko kupić VIP'a

 

 

Q:Odbanuj mnie daj mi itemki !

 

Odp: Nie robimy takich rzeczy

 

 

Q:Jak założyć gildię

 

Odp:Czytaj Spawn !

 

 

 

TO CHYBA WSZYSTKO NA TYLE !

 

REKLAMA MYŚLĘ ŻE DOBRA !

 

ZAPRASZAM NA SERWER !

 

 

======================

 

Miejsce na ODŚ

 

======================

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...