Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MC.HARDCORE.EU - Dobry Hardcore / Gildia / Brak Lagów / NEW / Ulepszany co dziennie


fr4j3r123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesteś mistrzem survivalu ???

To wykaż się swoimi umiejętnościami na naszym HardCore !!!

 

O serwerze :

 

Serwer stoi na dobrej maszynie ma 20 slot. (jak narazie) !

Stwory są na "Normal"

PvP : Jasne że jest

WhiteList:Brak

Posiadamy TS3: Tak / więcej na serwerze

Ban : Ban na 1 dzień

 

Nie będzie multi-kont na naszym serwerze bo na jednym IP może stać jedno konto !

:D

 

Dobre pluginy

 

Cały czas Administracja na serwerze !

Zawsze pomogą !

Serwer ulepszany codziennie !

 

IP SERWERA:

91.121.2.98:25595

 

Serwer dopiero zaczyna start !

 

F5 ZAPRASZAM

 

F5 ZAPRASZAM

Opublikowano

Hardcore z 20 slotami, to porażka.. nawet jeżeli admini fajni itp, to sam serwer będzie nudny, hardcore zaczyna się od 100 slotów + :P

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Już nie będę zaczynał od nowa :) za dużo dobrych itemków straciłem (w tym TNT).

Opublikowano

A może komenda /terrorist ?

Zabójstwo siebie z siłą 10 tnt - Gdy masz 3-2 serduszka i zdążysz to wpisać to oprawcy mają wpie*dol :D

Ale 20 slotów...Słabo jak na hardcore 80 + to jest hardcore :D

Opublikowano

=============================

Zapraszamy

=============================

 

=============================

Zapraszamy

=============================

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

 

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

Opublikowano

odswiezac temat mozna co 24h [godziny] czyli pisanie /ref /Zapraszam itp.

 

 

24. Tematy odświeżamy co 24h, wolno odświeżać jedynie tematy własnego autorstwa.

Opublikowano

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

 

=============================

 

Zapraszamy

 

=============================

Opublikowano

Proszę zbanować nick MrozikPL , ponieważ jest to konto premium, które należy do mnie, a gra na nim jakiś non-premius. Nie życzę sobie, aby jakiś gracz, używał mojego konta.Dla potwierdzenia mogę wbić na jakiś serwer premium, bądź zmienić skin na taki, jaki mi podacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...