Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy gry typu Wiedźmin 1 będą się cięły na tym laptopie?


zbiku153

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie pytam się was czy mój laptop Acer Aspire 5536 Win 7 64 bit jest no można powiedzieć "dobry"

Sprzęt:

Procesor: AMD athlon X2 Dual-Core QL-65 2.10 GHz 2 rdzenie

Grafika: ATI Radeon HD 3200 Grafics

Ram: 4GB

 

Prosze o odpowiedź, ponieważ niewiem czy wgrywać Wiedźmina 1 bo bardzo bym sobie pograł.

Opublikowano

Nie, nie jest dobry nie dość że karta zintegrowana to jeszcze procek nie powala.

Reasumując nie pograsz w takie gry jak wiedźmin

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Zaliczyłem faila nie przeczytałem że to ATI Radeon tylko strzelałem że to Intel HD Graphic.

Za wszelakie problemy przepraszam bardzo.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ehh zaliczyłeś faila kolego smiga na full detalach ani jednego zacięcia

 

A po drugie karta nie jest zintegrowana :)

 

Sam zaliczyłeś faila :) Mam na stanie laptopa z lepszymi bebechami (Turion x2 2.2GHz + HD3450M) i jakoś na średnich w 1280x720 tnie geniuszu.

Opublikowano

Sam zaliczyłeś faila :) Mam na stanie laptopa z lepszymi bebechami (Turion x2 2.2GHz + HD3450M) i jakoś na średnich w 1280x720 tnie geniuszu.

To masz problem ja gram juz 5 godzin i nic mi sie nie zacina.

 

A jak twierdzisz że masz "lepszego" to go wyczyść od czasu do czasu to będzie śmigał.

Opublikowano

 

A jak twierdzisz że masz "lepszego" to go wyczyść od czasu do czasu to będzie śmigał.

 

 

Nie ucz ojca dzieci robić xD

 

Nie podważam twojego zdania ;)

Ale twój Radeon pewnie nieźle się męczy skoro na full detalach mówisz że bez żadnej ściny ci idzie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...