Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wielki Problem] Problem ze sterownikiem za pomoc dużo lajków


KurczakSwaj5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie ;/

Postanowiłem pobrać najnowszy sterownik do karty grficznej ponieważ zauważyłem w programie

game boster że jest nowszy. gdz zainstalowałem zrestartował mi się pc i zrobiło się takie coś:

http://zapodaj.net/2da1854952d74.bmp.html

jak daje ppm właściwości ustawiania i zmieniam to nic nie daje ;/

Co robić? :(

Za pomoc będę dużo lajkował, 5 w profilu

Proszę :(

 

(sry za ortografię jak coś źle napisałem ale mam taką dupną jakość forum)

Opublikowano

Zainstaluj stare sterowniki i będzie po sprawie /

Miałem to samo .

To tylko Bug ;]

Możesz dać mi lajka ;D

To mnie zmotywuje i zachęci ;]

Jeśli ci pomogłem możesz dać mi Like !

To mnie zmotywuje do pracy.

Nie prosze cię o tak wiele :)

Opublikowano

Udało mi się naprawić ale nie do końca ;/

Jakość pulpitu jest +- taka jak była ale teraz jest inny problem

A mianowicie

np. jade scorllem w góre/dół i efekt jest taki ,,, nie wiem jak to nazwać

Od góry strony w dół jest taki efek jakby stopniowo się zapełniało.

No nie wiem jak napisać ;/

 

Powiedzmy, że to mój monitor, to co teraz piszę

@

#

#

#jestem tu

 

I jak daję scroll w górę to samiast

 

@

#

#przejść tu

# Scroll Up

 

Od nowa jakby ładuje mi się strona

 

@Strona ładuje się od góry spadają takie jakby warstwy

#ładuje

#I jestem

#Scroll Up

 

Jest to bardzo denerwujące pomoże ktoś? Wie ktoś co to?

Opublikowano

@up dokładnie to miałem ;]

Ale na szczęście udało mi się naprawić ;]

 

AxessMV400

 

Miałem w planach zainstalowanie od nowa ;]

Chciałem to zrobić od początku ale szukałem pudełka ze sterownikami. - Ale itak dam ci te parę lajków aby zmotywować Cię do pomocy innym ;]

I na szczęście po reinstalu jest git a nie wiem czy nawet nie jest lepiej niż było ;]

 

 

@@@Można zamknąć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...