Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie grać? Gdzie podziali się ludzie?


Dzopek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wróciłem do Silka po dużym odstępie czasu. Wchodzę na byle jaki serwer isro i zero człowieka, nikogo nie ma?

Pisze ten temat z prośbą podesłania mi jakiegoś serwera z wiarą, obojętnie czy to isro czy silkroad-r : D

Tylko bez przesady, że dacie mi jakiś koreański z krzakami co gra pełno skośnookich i żadnego polaka :/

Opublikowano

Ostatnio z tego co wiadomo mi Silkroad upada,na prywatnych serwerach każdy każdego ddosuje,czyli prywatne serwery odpadają.

a na globalnych serwerach mało kto gra,niestety.

random.jpg

Opublikowano

Jeżeli chcesz zagrać na prywatnym szukaj w dziale publikacje.

Największe servery które polecam :

Myth

Creddy

Over-Limit

PlaySro

Jeżeli chcesz grać na globalnych serverach . To polecam raczej już tylko Silkroad-R

TIOiE.jpg

Opublikowano

Możesz zajrzeć na:

Atomix

creedy

NecroSro

 

www.error-soft.net

== Weteran Silkroad International ==

Varios = 74Lv

Bow//Fire//Cold

Serv - Mercury = Isro

[*] 7 sierpnia rocznica kradzieży [*]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja wracam na Sro R Isro u mnie juz odpada ^^ Jak by co to w grze ThunderShot - Serwer THEBES lub GG 6244679

deejay-logo.gif

 

Serwer: HERA: Fight_PL , SlumS , Nikorausu

 

Przepraszam, że nie piszę Polskich znaków.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cze, szukam jakiegoś serwa typu kiedyś RUSRO gdzie można "legalnie" uzywać bota, który jest darmowy, istnieje coś takiego teraz?

1280314365-U1.png

Opublikowano

pojebalo sie w silku. narobili serwerow w wiekszosci po okolo 50 graczy i nie ma gdzie grac... a na dobrych serwerach nie ma co sie starac bo wszyscy juz full sun/son i co my mozemy tam osiagnac?

Opublikowano

Przesada. Owszem, jest tak na paru serwerach jak np. Elitesro, ale nie wszedzie tak jest. Od siebie polecam Extreme Silkroad R, na którym działa Ibot, mamy polską gidlie, która mamy zamiar atakować bandit fortece:)

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...