Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Avernus RPG - Grupa spamująca w publikacjach ! [UWAŻAJCIE]


Damian

  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Spam, linki zewn?trzne, publikacje w nie swoich publikacjach denerwuj?ce ?

    • Tak
      3
    • Nie
      1
    • Nie mam zdania
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, piszę tu bo już żadnym siłom na tym forum tego udać się nie dało.

Otóż roznosi się o to że założyłem publikację serwera która oczywiście wybiła się ponad przeciętny.

I jak to zawsze z popularnymi serwerami bywa znajdą się tacy którzy lubią pospamować rozumiem raz czy dwa.

Ale po kilkunastu raportach, upomnieniach, skargach, warnach nadal to samo !?

No coś jest nie tak

,,MODERACJO: NAWET JEŚLI MI ZBANUJECIE KONTO TO I TAK ZAŁOŻE NOWE HAHAHAHA"

I tak to się już wlecze od dobrego półtora tygodnia, jak zauważyłem to owa grupa znalazła sobie zwolenników - moich graczy.

Łatwym przekupstwem.

 

Schemat:

 

Ja: Nie dam Ci op'a

Avernus RPG: Przyłącz się do nas to dostaniesz.

 

Zauważyłem także że powyższa grupa osób z administracji tego serwera robiła już coś podobnego w innych publikacjach.

Nie umieją sami zrobić reklamy swojego serwera dlatego korzystają z kogoś innego, przy czym obrażając serwer na którym nawet kroku nie postawili.

A skoro nie postawili trzeba wysłać tam fajnego szpiega któremu da się op'a :)

Takim sposobem można stracić graczy, zrobić spam w swoim temacie oraz wydać wszystkie informację na temat swojego serwera komuś innemu.

Przestrzegam także przed tym: Avernus RPG a szczególnie konta:

 

dannyy1029 (Zwolennik)

UNREALD (Zwolennik)

post_offline.pngPan_Morden (Przywódca grupy, rozsyła linki do zewnętrznych for swojego serwera po publikacjach)

avernusrpg (Spam)

 

 

 

Ja jestem za tym aby takie coś było nadmienione w regulaminie, albo jakaś opcja blokująca poszczególnym osobom wypowiadanie się w temacie.

Mieliście styczności z tą grupą lub podobnymi sytuacjami w publikacjach ?

Piszcie.

 

___________

Pozdrawiam Damian.

  

Opublikowano

hahahahah fajny schemat.

 

Nie dostaliśmy żadnego opa na avernusie.

 

Poprostu piszemy jak jest.

Avernus jest o niebo lepszy!

 

A co do tego twojego popularnego servera to świeci pustkami.

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

o ile wiem to mi tylko Pan morden przeszkadzał a reszta spoko

tamtych pozostałych co wymieniono nie znam

ja wciąż czekam na akceptację mojego podania na serwa.

tylko się mojego nicku brzydzą "agam333" te "333" niepasuje do realiówa ale co ja tam poradze mam premium więc nicku nie zmienię :D

btw Damian12PL zajmij się serwerem swoim bo cię widziałem tylko na innym :0

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...